Odnajdź swój styl życia!

– przyjdź na trzydniowe targi lifestyle’owe

Designerskie ubrania i dodatki, stylowy sprzęt sportowy czy ręcznie wykonane zabawki dla dzieci – między innymi takie dzieła lokalnych projektantów oraz artystów będzie można podziwiać podczas targów LifeStyle Days w Parku Handlowym Auchan Bielany. W najbliższy piątek w pasażu galerii handlowej powstaną trzy strefy tematyczne, dotyczące pielęgnacji ciała, trendów w modzie oraz atrakcji dla dzieci. Impreza potrwa do niedzieli 31 sierpnia.

Lifestyle Days - plakat

 Coraz częściej poszukujemy unikatowych produktów lub usług, które odzwierciedlają nasz styl życia i wyróżniają się na tle masowo produkowanych przedmiotów. Okazją do przyjrzenia się im będzie impreza LifeStyle Days, która od piątku 29 sierpnia zagości w pasażu galerii handlowej Auchan w Bielanach Wrocławskich.

fot4

Pasaż galerii handlowej zostanie podzielony na trzy strefy. W Strefie Ciała uczestnicy będą mogli między innymi poznać smak zdrowiej żywności. Nie zabraknie również porad dotyczących pielęgnacji skóry, wizażu czy sposobów na aktywny relaks. Amatorzy sportów będą zaś mogli poznać możliwości związane z nauką gry w tenisa, badmintona i squasha, a także przyjrzeć się oryginalnemu sprzętowi sportowemu. Rower, którego rama w całości wykonana jest z drewna, z pewnością przykuje uwagę gości targów.

fot2

Wiele atrakcji czekać będzie w Strefie Mody, gdzie swoje prace zaprezentują młodzi twórcy. Designerskie kreacje oraz ręcznie wykonane dodatki zapewne zainteresują wiele podążających za modą osób.

fot1

Podczas trzydniowych targów nie zabraknie produktów skierowanych do najmłodszych gości galerii handlowej. W Strefie Dziecka będzie można zobaczyć oryginalne, ręcznie wykonane zabawki, a także ubranka dla maluchów. Nie zabraknie tu także – ukierunkowanej na rozwój artystyczny i intelektualny dzieci – oferty edukacyjnej, w tym nauki śpiewu, gry na instrumentach, rozwoju umiejętności plastycznych.

fot3

Organizatorem i pomysłodawcą projektu LifeStyle Days jest agencja eventowa Sequence, twórca jednej z największych imprez modowych w Polsce – Fashion Meeting.

fot6fot7

Impreza LifeStyle Days rozpocznie się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w piątek 29 sierpnia i potrwa do niedzieli 31 sierpnia. Produkty i usługi będzie można podziwiać w godzinach pracy galerii handlowej. Wstęp wolny!

 fot5

Patroni medialni: Radio RAM, Dziennik METRO, iWoman.pl, Menstream.pl, Styl.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, Businesswoman & life, tuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, KulturaOnLine.pl, Feszyn.com.

 

Organizator: Sequence (Fashion Meeting)

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 

O organizatorach LifeStyle Days

LifeStyle Days – cykliczne targi lifestylowe to kolejny projekt agencji Sequence będącej twórcą jednej z największych imprez modowych w Polsce – Wrocław Fashion Meeting. Projekt Lifestyle Days będzie prezentowany w galeriach handlowych, a jego edycja premium odbędzie się w centrum wystawienniczym we Wrocławiu.

LifeStyle Days docierając do klienta żyjącego w mieście, daje okazję klientom centrum handlowego. bezpośredniego poznania twórców unikalnych projektów łączących modę autorską, design, rozwój osobisty i aktywny, zdrowy tryb życia po to aby nasze życie było lepsze i bardziej świadome.

Share