Odpocznij w bieliźnie AXAMI!

Zapomniałaś już że byłaś na urlopie? To znak, że podczas wakacji wcale nie wypoczęłaś! Zmień to i naucz się efektywnie relaksować!

Niedawno wróciłaś z urlopu, ale już padasz z nóg? Masz wrażenie, że podczas wakacyjnego wypoczynku wcale się nie zrelaksowałaś?Z zazdrością patrzysz na koleżanki z pracy, które z błyskiem w oku i nową energię wracają do swoich obowiązków? Jeśli tak jest, to oznaka, że twój wypoczynek wcale nie był udany. Owszem, nie zawsze mamy wpływ na pogodę czy jakość naszej podróży. Ale na to jak spędzamy wolny czas- już tak!

Na początek prosta rada- udane wakacje to nie tylko dalekie wyprawy w egzotyczne zakątki świata, efektywnie wypocząć możesz nawet na podmiejskiej działce. Ważne jest jedno- podczas urlopu, choćby na kilka dni zmień otoczenie. Ta zmiana naprawdę wyjdzie ci na dobre!

Każdy dzień staraj się wypełnić czynnościami, których na zwykle nie wykonujesz. Całe dnie spędzasz w biurze? Nie siedź w miejscu i postaw na aktywny wypoczynek. Pracujesz fizycznie? Pozwól sobie na beztroskie lenistwo na plaży, z ulubioną książką w ręku. Dzięki takim wakacjom – odpoczniesz!

W wakacje podaruj też sobie odrobinę szaleństwa. Kąpiel w jeziorze o zmierzchu? Gofry zamiast obiadu? Czemu nie!

Zapomnij o rutynie i poeksperymentuj zwłaszcza w sypialni. Jeśli na do tej pory preferowałaś „grzeczną” piżamkę, do urlopowej walizki spakuj jedną z wielu odważnych koszulek nocnych, które znajdziesz na www.axami24.pl ! Proponujemy m.in. koszulkę Bianco V-6439 ze stringami lub zmysłową haleczkę Dawn V-6169.

Klasyczną bieliznę podczas urlopu zastąp bardziej zmysłowym komplecikiem, który zaskoczy twojego mężczyznę!

To będzie niezapomniany urlop- wystarczy tylko, że wybierzesz dla siebie coś z kolekcji Axami!

Share