Okulary LINDBERG

Marka LINDBERG! już od 45 lat jest synonimem ponadczasowej jakości, będąc jednym z wiodących w świecie producentów oprawek. Wśród koneserów wyrafinowanej mody swoją popularność zawdzięczają dbałości o każdy etap produkcji, charakterystyczny dla Skandynawii minimalistyczny design oraz zastosowanie najmodniejszych technologicznie rozwiązań.

okulary1

Te eleganckie oprawki to kombinacja 3 nieodłącznych elementów: trensetterskiej estetyki, technicznej innowacyjności i doskonałego wręcz rzemiosła. W bogatej ofercie marki znajduje się cała gama kolorów i kształtów – od awiatorów, przez prostokątne, motylki, lennonki, aż po kocie oczy. Są wyjątkowo lekkie i łatwe w regulacji, nie tracąc przy tym na finezyjnych detalach i  wyjątkowej jakości wykorzystanych tworzyw. Każda para jest ręcznie wykonywana i dostosowywana do indywidualnych potrzeb właściciela, podkreślając jego oryginalny styl i gust.

okulary2

okulary3Wszystkie modele łączy zastosowanie nowatorskiej technologii, w której klasyczne śrubki zostały zastąpione specjalnie opracowanymi zawiasami, przez co ogromnie zyskują na trwałości i stają się praktycznie niezniszczalne. Jedne z nich są tak cienkie, że prawie niewidoczne. W tym celu wykorzystano specjalne tytanowe włókno, które sprawia, że są bardzo giętkie, ale przy tym maksymalnie trwałe. Można je dowolnie wyginać i precyzyjnie dopasowywać do każdego kształtu twarzy, nie uszkadzając przy tym ich struktury. Pozostałe modele już z daleka rzucają się w oczy, zwracając uwagę swoim wysmakowanym wzornictwem. W okularach marki LINDBERG nigdy nie pozostaniesz niezauważony!

okulary4

Do grona swoich wiernych klientów zalicza takie osobistości jak Rodzina Królewska Danii, Królowa Elżbieta II czy Brad Pitt.

 

Share