Oryginalne propozycje prezentów na Dzień Mężczyzn

Dzień Mężczyzny to okazja do zaoferowania partnerowi ciekawych wrażeń. Dla fanów motoryzacji i lotnictwa interesującym prezentem jest kurs driftu lub symulacja pilotowania samolotu. Ciekawym pomysłem jest też lot w tunelu aerodynamicznym oraz degustacja piwa.

Kurs driftu – wyjątkowy prezent dla miłośników szybkiej jazdy

Przejażdżki sportowymi autami to wspaniały prezent dla fanów motoryzacji. Świetnym pomysłem jest więc nauka driftingu. To sport motorowy, polegający na kontrolowanym poślizgu przy jak największej prędkości. Na początku atrakcji uczestnik przechodzi szkolenie z obsługi samochodu w czasie driftu. Następnie testuje swoje umiejętności balansowania sportowym pojazdem prawym bokiem na lewy na profesjonalnym torze ósemkowym. Nauka driftu to nie tylko dobra zabawa, ale również doskonalenie umiejętności opanowania auta w czasie poślizgu na zwykłej drodze. Jest to świetny pomysł na niezapomniany prezent dla miłośników szybkiej jazdy.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Lot w tunelu aerodynamicznym jest świetnym pomysłem na podarunek dla fanów lotnictwa i mężczyzn lubiących nietypowe prezenty. Aerotunel jest symulatorem uczucia towarzyszącego podczas skoku ze spadochronem. Lot odbywa się dzięki wentylatorowi, który tworzy strumień powietrza o prędkości 300 km/h. Atrakcja rozpoczyna się od krótkiego szkolenia pod okiem profesjonalnego instruktora. Uczestnik poznaje metody komunikacji w tunelu oraz sposób balansowania ciałem. Otrzymuje również kombinezon ochronny wraz z kaskiem i goglami. Cała rozrywka trwa 3 minuty, jednak poziom wrażeń jest niezapomniany. To też świetny prezent dla osób marzących o lataniu, jednak bojących się skoczyć ze spadochronu.

Degustacja piwa – ciekawy prezent dla fanów wyrafinowanych alkoholi

Degustacja piwa to świetny pomysł na prezent dla fanów tego rodzaju alkoholu. Na kursie trwającym około 5 godzin, uczestnik poznaje historię oraz metody tworzenia trunku. Ma też okazję oceny kilku niestandardowych gatunków piwa. Do profesjonalnej oceny, analizuje się zapach, smak, goryczkę i nasycenie. Każdy kursant dostaje też materiały szkoleniowe oraz certyfikat, dzięki któremu może ubiegać się o stanowisko piwoznawcy. Wszystko odbywa się przy kiperze – osobie zawodowo degustującej napoje alkoholowe. To dobry prezent dla miłośników niestandardowych alkoholi.

Symulacja pilotowania samolotu – oryginalny prezent nie tylko dla fanów lotnictwa

Symulacja pilotowania samolotu jest świetnym podarunkiem nie tylko dla fanów lotnictwa. To też świetna zabawa dla mężczyzn lubiących niebanalne prezenty. Dzięki profesjonalnemu symulatorowi lotniczemu, uczestnik może odzwierciedlić rzeczywiste warunki za kokpitem. Podczas wirtualnej podróży, w kabinie jest obecny doświadczony instruktor, który udziela niezbędnych wskazówek uczestnikowi. Jest to oryginalny prezent, który na długo zostanie w pamięci mężczyzny.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wiosna kojarzy nam się przede wszystkim z kwiatami. Zabieramy Was…