Oryginalne ramki do zdjęć – Trendy 2019

Ramki do zdjęć

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w ramce do zdjęć nie ma nic nadzwyczajnego. Jednak z biegiem lat, zrodziły się innowacyjne pomysły na zrobienie unikalnych ramek. Zobaczcie w jak ciekawy i niebanalny sposób możecie zmienić wystrój wnętrza!

Ozdobne ramki do zdjęć możemy znaleźć prawie każdym domu czy mieszkaniu. Nie tylko są wyjątkowym elementem dekoracyjnym, ale także obrazują nasze codziennie życie. W końcu w takich ramkach najczęściej pojawiają się zdjęcia rodziny, dzieci czy rożnych wakacji. W tym sezonie bardzo modne będą ramki o niecodziennych i mało spotykanych kształtach. O perfekcyjnym wykonaniu ze stali czy szkła. Taka dekoracja wnętrza powinna służyć nam przez długie lata. Jeśli masz mnóstwo zdjęć lub różnych pocztówek, które są pochowane w różnych szufladach i zakamarkach domu. Koniecznie zobacz jakie inspiracje przygotowaliśmy dla Ciebie! Czas je wyeksponować i ożywić pokój, salon czy sypialnię.

Pamiętaj, że….Luksusowe i ciekawe ramki mogą być także fanatycznym prezentem dla kogoś bliskiego.

Ramki do zdjęć – innowacyjne rozwiązania

Jeśli jesteś osobą która ceni sobie oryginalne koncepcje i połączenie nowoczesnego stylu takie ramki będą idealne dla Ciebie! Dekoracja ścienna Linea w kształcie słonia, pantery czy jelenia – zwróci nie tylko Twoją uwagę, ale także uwagę innych domowników i gości. Wygląda jak oryginalne dzieło sztuki. Ozdobione różnymi fotografiami, a nawet pamiątkami z podróży – będzie świetną alternatywną dla typowych ramek.

Ciekawym rozwiązaniem są też różnego rodzaju stojaki, które można postawić na komodzie, szafie, biurku czy parapecie. Pasują idealnie do każdego wnętrza salonu, sypialni czy jadalni. Taka wyjątkowa ekspozycja może zaprezentować, aż 18 różnych zdjęć.

Ramki na zdjęcia – przypinane klamerkami

Taka ramka może mieć wiele różnych zastosowań. Możemy na niej zaprezentować nie tylko nasze zdjęcia, ale także pocztówki, wizytówki czy karteczki z ważnymi informacjami. Dzięki zastosowaniu klamerek, szybki i łatwo możemy w każdym momencie zmienić ustawienie prezentowanych zdjęć czy kartek lub całkowicie wymienić je na nowe. Takie ramki pozwalają na ciekawą ekspozycję – często w oryginalny artystyczny nieład. Zaprezentowanie kilku lub kilkunastu zdjęć w jednej ramce – to prawdziwy must have tego sezonu.

Czy wiecie, że projektant Sung Wook Park zainspirował się właśnie sznurami na bieliznę rozwieszonymi pomiędzy budynkami, co poskutkowało stworzeniem takich projektów?

Ramki na jedno zdjęcie – minimalizm

Minimalizm rządzi się swoimi prawami. Jest bardzo trudnym i wymagającym stylem w urządzaniu wnętrz. Osoby, które lubią lub chcą stworzyć takie delikatne i niewymagające wnętrza mają nie lada zadanie i ogromne wyzwanie. W takim stylu najlepiej sprawdzają się bardzo proste i pojedyncze ramki. Delikatne, ale w nowoczesnym stylu. Warto zwrócić uwagę na wykonie ramek. Do minimalistycznego stylu pasują ramki wykonane ze stali, drewna czy szkła.

W przygotowaniu artykułu pomógł nam sklep Fabryki Form .


Komentarze

komentarze