Oryginalny i zaskakujący prezent na Święta – Świeczka z biżuterią

Prezent suprice candel

Każdy z nas przyzna, że okres przedświąteczny należy do najprzyjemniejszych chwil w roku. Jednak nie wszyscy chętnie spędzają w sklepach po kilka godzin dziennie w poszukiwaniu prezentów, większość z nas woli przeżyć ten czas spokojnie i cieszyć się świąteczną atmosferą wkoło. Aby móc zrealizować ten plan, konieczne jest sięgnięcie po sprawdzone środki, jakimi są gotowe pomysły na prezent na Święta. Dlatego dziś podpowiadamy i prezentujemy oryginalny i zaskakujący prezent z SurpriseCandle.pl.

Świeca z biżuterią

Co to jest  Surprise Candle?

Obdarowując bliskich prezentami, chcemy, by sprawiły im one dużą przyjemność. Mamy do wyboru kilka bezpiecznych opcji, do których należą książki, płyty, kosmetyki, czy też biżuteria. Jeśli obdarowywana osoba lubi takie podarunki, to raczej nie ma co kombinować, jednak można pomyśleć o pewnym urozmaiceniu. Książka nie musi być zwykłą książką, a biżuteria wyłącznie ozdobą, jeśli szukasz czegoś oryginalnego na prezent dla niej, zdecyduj się na Surprise Candle.

Surprise Candle to świeczka zapachowa, która kryje w sobie niezwykłą niespodziankę w postaci srebrnej biżuterii. Dzięki temu staje się niezwykłym prezentem na święta dla każdej kobiety. Świeca posiada niezwykłą kompozycję zapachową, która w niezwykły sposób działa na nasze zmysły. Do wyboru mamy, aż siedem różnych wariantów. Piękna w swojej prostocie, będzie świetną ozdobą każdego wnętrza. Dodatkowo podczas palenia – nie wydzielają dymu. A co najważniejsze nie wywołuje reakcji alergicznych!

Świeca z biżuterią

Surpise Candle, co można znaleźć w środku?

W środku każdej ze świec Surprise Candle znajdziemy niezwykłą niespodziankę, w postaci pięknej biżuterii. Mamy do wyboru kilka opcji. Możemy zdecydować się na bransoletkę, naszyjnik, kolczyki czy pierścionek. Kupując świecę, otrzymujemy losowo dobraną biżuterię wybraną spośród listy. Wartość dodatku może sięgnąć nawet 300 zł, średnio jest to 150 zł. W każdej chwili możemy to sprawdzić na stronie SurpriseCandle.pl. wpisując numer dołączony do każdego modelu.

Świeca z biżuterią

Niespodzianka w postaci Surprise Candle, będąca świecą z biżuterią to świetny wybór na prezent na Święta nie tylko dla ukochanej, ale także dla mamy czy siostry. Jej kompozycja zapachowa zapewnia wyjątkowe działanie aromatyczne. Ciepłe, przyjemne światło przywoła pozytywne wspomnienia, odpręży po ciężkim dniu pracy i poprawi samopoczucie. Ukryta w niej biżuteria zadowoli każdą kobietę. Decydując się na Surprise Candle świecę z biżuterią, sprawisz, że obdarowana poczuje się niezwykle wyjątkowo w te Święta.

Kamila Kowalska


Komentarze

komentarze