Oryginalny prezent na ślub – co wybrać?

Okres wakacyjno – letni sprzyja zawieraniu związków małżeńskich. Piękna, słoneczna pogoda, przyroda zachwycająca soczystą zielenią oraz różnokolorowymi kwiatami, stanowi idealne tło zarówno dla panny młodej, otulonej śnieżnobiałą suknią z długim welonem jak i pana młodego w doskonale skrojonym, eleganckim garniturze. Jaki jest oryginalny prezent na ślub?

Ślub niewątpliwie należy do najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych osób, które w obecności rodziny, przyjaciół i bliskich znajomych przysięgają sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż do śmierci.

NIE KUPUJEMY!

Nieodłącznym elementem każdego ślubu są życzenia składane młodej parze tuż po zakończeniu ceremonii oraz różnorodne prezenty ślubne, wśród których obecnie królują skromne, białe koperty z odliczoną gotówką w środku. Mimo upływu czasu jak również zmieniających się trendów ślubnych, do najpopularniejszych prezentów na ślub nadal należą między innymi: ekspresy do kawy, żelazka, miksery, tostery, zastawy stołowe, naczynia kuchenne oraz wiele innych, które owszem są bardzo praktyczne i funkcjonalne, ale jednocześnie…nudne i tendencyjne.

W efekcie bardzo często młoda para, zakładająca własny dom, nie może narzekać na brak sprzętu AGD, kieliszków, szklanek i innych przedmiotów, nieelegancko wsuniętych na tył szafki, pokrywających się z roku na rok coraz grubszą warstwą kurzu. Zdecydowana większość tradycyjnych prezentów ślubnych nie wzbudza zachwytu czy entuzjazmu młodej pary.

Prezenty w formie…przeżyć?

Ślub, wbrew powszechnej opinii, stanowi doskonałą okazję dla bliskich, przyjaciół lub znajomych do wręczenia niebanalnego prezentu ślubnego. Wyrażającego sympatię, wdzięczność, przyjaźń oraz wiele innych uczuć i emocji. Ślub jest bowiem wyjątkową chwilą w życiu młodej pary, dlatego też wymaga niepowtarzalnej oprawy. Także w formie prezentu, który będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego wydarzenia. Niestety zakup prezentu na  ślub wciąż zdecydowanej większości gościom weselnym sprawia wiele trudności. A tymczasem wystarczy odrobina wyobraźni i fantazji by dostarczyć młodej parze mnóstwa radości oraz niezapomnianych przeżyć.

Doskonałym prezentem ślubnym, a nawet prezentem na rocznicę ślubu, może bowiem okazać się upominek w formie karty podarunkowej. Zapewniającej moc pozytywnych wrażeń i emocji, dostępnej na stronie Katalog Marzeń

(www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-urodziny ). Dzięki nowoczesnym voucherom młoda para może spełnić swoje dotychczasowe marzenia. Wyjątkowym prezentem ślubnym, który z pewnością podniesie poziom adrenaliny i spowoduje przyspieszone bicie dwóch serc, z pewnością będzie… Lot paralotnią we dwoje. Wspólne szybowanie z delikatnym dotykiem wiatru na twarzy, z zapierającymi widokami w tle sprawi, że małżonkowie przede wszystkim pokonają własny lęk. A ponad to zobaczą świat z zupełnie innej perspektywy, stając się częścią natury. Lot paralotnią we dwoje dostarczy wielu emocji, wzruszeń oraz niezapomnianych przeżyć.


Artykuł sponsorowany

Share