Osuszanie budynków – skuteczna metoda, na którą Cię stać

Osuszanie budynków

Wilgoć jest niezbędna do życia. Niestety w niektórych przypadkach może się ona stać poważnym problemem, który trzeba zwalczyć za wszelką cenę. Takim przypadkiem jest sytuacja, gdy pojawia się ona w naszym domu lub mieszkaniu. Wilgoć w domu może być kłopotliwa oraz prowadzić do różnego rodzaju niekorzystnych sytuacji, w tym także tych o charakterze zdrowotnym. Osuszanie budynków, osuszanie murów czy też osuszanie fundamentów będzie więc wymagało zastosowania odpowiednio dobranych urządzeń, które pomogą nam uporać się z problemem jak najszybciej.

Elektroosmoza III – warto współpracować z najlepszymi

Jedną z najbardziej efektywnych metod osuszania budynków jest osuszanie murów metodą elektroosmozy. Gwarantuje ona pełną kontrolę przebiegu procesu osuszania danego budynku. Mury domów „zaciągają” wodę z podłoża i jeśli ta nie zostanie w odpowiednim czasie odparowana, może to prowadzić do zawilgocenia oraz zagrzybienia ścian. Osuszanie budynków nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Jeśli więc szukamy skutecznej metody na pozbycie się wilgoci z naszego domu, to koniecznie powinniśmy odwiedzić stronę internetową: www.osuszaniebudynku.com, gdzie znajdziemy rozwiązania, jak można osuszyć dany dom, bez konieczności zastosowania środków chemicznych. Firma Elektroosmoza III proponuje nam skorzystanie z urządzenia GPL-111, dzięki któremu możliwe jest usuwanie wilgoci kapilarnej z murów i fundamentów, dzięki odwróceniu procesów zawilgocenia, poprzez emisję słabych fal elektromagnetycznych. W zależności od poziomu zawilgocenia murów może to trwać od dwóch miesięcy do trzech lat. Urządzenie działa w promieniu piętnastu metrów, a na jego działanie udzielana jest dwudziestoletnia gwarancja.

Powrót do normalnej eksploatacji budynku – wilgoć precz!

Warto więc przystąpić do osuszania ścian bez konieczności użycia środków chemicznych. Urządzenie to z pewnością sprawdzi się w obiektach zabytkowych jak i wolno stojących domach mieszkalnych, itp. Po skończonej pracy warto zabezpieczyć fundamenty izolacją pionową, co spowoduje uniemożliwienie powtórnego zawilgocenia ścian w przyszłości. Ocenę stopnia zawilgocenia ścian warto zlecić fachowcom, którzy pomogą nam przy osuszaniu murów. Bezobsługowy system kontroli osuszacza GPL-111 oraz niska cena jego pracy (około złotówki miesięcznie) sprawia, że to urządzenie ma wielu zwolenników oraz zwolenniczki, i dzięki niemu zatrzymywanie wilgoci podciągającej, staje się o wiele łatwiejsze. Osuszanie takie nie wymaga prac budowlanych, a więc może być stosowane w szczególnie trudnych warunkach. Warto skorzystać z tego rozwiązania jak najszybciej – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Artykuł sponsorowany

Share