Otwórz Polską Szafę we Wroclavii

Polska Szafa - Wroclavia

Jesień puka już do drzwi, pora więc poznać najnowsze trendy modowe tego sezonu. Kolejna edycja największego, ogólnopolskiego cyklu targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting tym razem zawita do Wrocławia. W dniach 8-10 listopada centrum handlowe Wroclavia zalśni blaskiem młodych, polskich projektantów. Zapraszamy do centrum handlowego Wroclavia we Wrocławiu przy ul. Suchej 1. #KupujPolskieMarki

Branża modowa w Polsce rośnie w siłę. Nie chcemy już nosić sztampowych strojów. Pora na powiew świeżości i kreatywności. Podczas targów będzie można zobaczyć i kupić najnowsze kolekcje projektantów młodego pokolenia mody niezależnej. Każdy z nich reprezentuje inny styl, dlatego wszyscy miłośnicy niebanalnych kreacji znajdą coś dla siebie.

Polska Szafa - Wroclavia

Jak na jesień przystało, nie może zabraknąć pięknych płaszczy, które podkreślają sylwetkę i przyciągają spojrzenia żywą kolorystyką. Wzrok przykuje też odzież damska i męska, idealna na co dzień i na wielkie wyjścia. Zobaczymy zarówno oryginalne projekty z pazurem, pełne zaskakujących wzorów i kolorów, jak i te bardziej minimalistyczne, które oczarują prostotą oraz elegancją. Na targach swoje prace zaprezentują też twórcy mody dziecięcej. Design w modzie dla najmłodszych przyciągnie delikatnymi tkaninami i nowymi krojami, dzięki którym maluchy wzbudzą zachwyt, a mamy z sąsiedztwa z pewnością zainteresują się, gdzie kupić takie cuda.

Polska Szafa - Wroclavia

Dopełnieniem każdej stylizacji jest biżuteria. Jej również nie zabraknie. Projektanci przygotowali na ten sezon bransoletki, kolczyki i inne dodatki olśniewające magią kolorów i zaskakującym wzornictwem, inspirowanym m.in stylem boho, ale doprawione własną wyobraźnią i kreatywnością.

Polska Szafa - Wroclavia

Na stoiskach będzie można osobiście porozmawiać z kreatorami polskiej mody niezależnej, przymierzyć ich projekty i dowiedzieć się skąd czerpią pomysły.

Więcej informacji o targach Polska Szafa znaleźć można na wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/169650230627600

Przedstawiamy tam też sylwetki projektantów, których zaprosiliśmy w tym  roku do współpracy.

Polska Szafa - Wroclavia

Zapraszamy w dniach 8-10 listopada do samego serca stolicy Dolnego Śląska. Centrum Wroclavia stanie się na kilka dni centrum polskiej mody niezależnej. Targi mody odbędą się na placu przy fontannie w godzinach pracy centrum handlowego.

www.targipolskaszafa.pl

Organizator: Fashion Meeting

 

Share