Patrycja Plesiak, czyli indywidualizm na najwyższym poziomie

Nic tak nie zdobi kobiet, jak ubranie jej w… pewność siebie i seksapil. Takie właśnie odczucia zagwarantują niezwykle kobiece kreacje od polskiej marki Plesiak, którą jako kolejną prezentujemy w naszym cyklu „Polskie, kobiece marki, które warto znać!” .

Po pierwsze indywidualność

Markę charakteryzuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdej klientki. Jak powiedziała nam sama założycielka marki Patrycja Plesiak „Kreacje dopasowuję do charakteru, osobowości, figury i stylu uroczystości, na którą klientka się wybiera, co daje naprawdę magiczny efekt. Wszystkie projekty i autorskie kolekcje powstają w naszej pracowni w Łodzi, są szyte z wyjątkowych tkanin, które często projektuje sama”- mówi założycielka marki Pani Patrycja.

Firma Plesiak to całkowite przeciwieństwo masowej produkcji ubrań z sieciówek. Podobnie jest w przypadku sztandarowych produktów pracowni, jakimi są unikalne suknie ślubne.

Suknie ślubne autorstwa Patrycji Plesiak

Marka słynie jednak nie tylko z samych indywidualnych projektów szytych na miarę, ale również z gotowych już konceptów, które można kupić od ręki w sklepie stacjonarnym i online na www.patrycjaplesiak.pl.

Suknia Cliffs

Po drugie funkcjonalny artyzm

Marka Plesiak w swoich autorskich kolekcjach skupia się przede wszystkim na tym, by każda kreacja była stworzona z niesamowitym kunsztem. Dzieje się tak, ponieważ sama jej autorka Patrycja Plesiak jest projektantką, która ukończyła Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na wydziale Tkanin i Ubioru z tytułem magistra sztuki.

Patrycja Plesiak

Jej atelier i pracownia połączona jest ze sklepem stacjonarnym oraz kameralną galerią sztuki w OFF Piotrkowska Center w Łodzi. Są to jednak bardzo użytkowe działa, w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Patrycja Plesiak podkreśla, że posiadanie tego typu sukni dopasowanej do charakteru, stylu, a przede wszystkim sylwetki to inwestycja na lata, ponieważ sprawia, że mimo przemijających trendów, kobieta w nią ubrana zawsze będzie prezentować się olśniewająco.

Kolekcja Office, czyli stylizacje do pracy

Na potrzeby klientek pracujących w biurze firma Plesiak stworzyła również kolekcję Office, by nawet podczas służbowych obowiązków kobiety czuły się komfortowo, a przede wszystkim niesamowicie kobieco i pięknie. Marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każda klientka może pozwolić sobie na indywidualny dobór kreacji na miejscu w Łodzi, stąd też można tego dokonać online, kontaktując się poprzez dane teleadresowe dostępne na stronie firmy Plesiak. Do każdej stylizacji można dobrać także autorską biżuterię wykonaną również przez markę Plesiak.

Nagrody i największe osiągnięcia marki

Warto zaufać tej marce nie tylko za sprawą jej unikalnego charakteru, ale również ze względu na liczne nagrody, które uzyskała przez ponad 10 lat swojej działalności. Jest to złoty medal i certyfikat od Slavy Zaitseva podczas międzynarodowego konkursu dla projektantów „Textile Salon”, a także nagroda „Premio Internazionale Grandi Artisti Luigi Centra” za rozwój światowej mody, rozdawana w Wenecji. Firma Plesiak ma za sobą także liczne pokazy mody, w tym w Mediolanie m.in. podczas Expo Milano 2015.

Fanpage https://www.facebook.com/patrycjaplesiak/

Strona internetowa www.patrycjaplesiak.pl

Instagram @patrycjaplesiak_atelier

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=455]

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pod hasłem „Zacznij od siebie” ruszyła nowa linia odzieży medycznej…