Pełen relaks w prezencie świątecznym

Czy można podarować bliskiej osobie relaks w prezencie? Czy idealnym pomysłem na prezent świąteczny nie będzie głębokie odprężenie z równoczesnym zadbaniem o urodę? Zwykłe prezenty, które postawimy na półce lub rzucimy w kąt nie są już tak atrakcyjne. Teraz najważniejsze jest dobre samopoczucie. A jeśli ma to być połączone z dobrodziejstwem zabiegów dla ciała i duszy, to nazwijmy to prezentem idealnym.

Woman enjoying a hot stone massage

Luksusowa przyjemność

Pomysł prezentów w formie zabiegów kosmetycznych, leczniczych oraz relaksujących zrodził się już dawno. Salony kosmetyczne stworzyły bowiem vouchery na wybrane zabiegi, które można było podarować konkretnej osobie w prezencie. Jest to świetny pomysł na prezenty świąteczne, imieninowe, urodzinowe oraz z całkiem innych okazji, zarówno dla żony, dziewczyny, matki, siostry czy przyjaciółki, a także dla mężczyzn lubiących dbać o swoją urodę i potrzebujących odpoczynku połączonego z błogim lenistwem. Obecnie ich szeroki wybór można znaleźć w jednym miejscu i kupić je  w sieci na stronach firm oferujących wyjątkowe prezenty. W zależności od ceny prezentem może być jeden zabieg kosmetyczny lub cały pakiet. Jednak największym powodzeniem cieszą się prezenty, z których na co dzień osoba obdarowana nie korzysta, jak na przykład luksusowy weekend w SPA. Jest to trzy dni pełne luksusu i relaksu, podczas których do wykorzystania są kuracje kosmetyczne, zabiegi pielęgnacyjno- regeneracyjne, masaże, kąpiele zabiegi na twarz oraz nieograniczony dostęp do basenu, centrum fitness oraz saun. W ramach weekendu SPA otrzymuje się 2 noclegi ze śniadaniem oraz 2 obiadokolacje.

 

Masaż doskonały na zimę

Wśród oferty zabiegów relaksacyjnych można wybrać prezenty np. ze stronyhttp://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie, które pomogą zapanować nad świąteczną gorączką lub przedłużyć ten wyjątkowy okres. Może to być między innymi masaż gorącymi kamieniami lub ajurwedyjski, a nawet tak popularny wśród obu płci masaż Tequilą, który doskonale rozgrzewa i relaksuje. Tequila, którą wykorzystuje się w tym masażu świetnie wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni oraz pobudzenie pracy węzłów chłonnych. Ten masaż polecany jest osobom przemęczonym oraz na co dzień pracującym fizycznie, a także jako doskonały sposób na powrót do siebie po długim świętowaniu, szczególnie zimą.

Podaruj ocean spokoju

Idealnym pomysłem na prezenty świąteczne jest również Floating, czyli pełen relaks w specjalnej kapsule odpływowej. Zawiera ona 500 litrów niezwykle słonej wody, które powoduje, że bez żadnego wysiłku unosimy się na jej powierzchni. Zamknięcie kapsuły powoduje, że nie docierają z zewnątrz żadne dźwięki ani światła. Cały seans wprowadza nas w stan głębokiego relaksu, gdzie czujemy się jak w stanie nieważkości. Jednak sesja trwa godzinę i kosztuje około 120 złotych.

Share