Perfumy od gwiazd – poznaj te najlepsze

Perfumy od gwiazd

Nazwisko z pierwszych stron gazet i znana twarz sprawiają, że sprzedać można niemal wszystko. Bardzo dobrze wiedzą o tym gwiazdy estrady czy sportu, które na pewnym etapie swojej kariery tworzą własne kolekcje odzieżowe czy perfumy. Zainteresowanie te produkty wzbudzają przede wszystkim u nastolatków, którzy chcą się wzorować na swoich idolach. Niektóre z perfum gwiazd mogą być stosowane nie tylko przez młodzież, ale i dorosłych. Jakie są najpiękniejsze perfumy celebryckie?

Skąd się wzięła popularność perfum celebryckich?

Piękne zapachy od zawsze kojarzone były z luksusem i elegancją. Skraplała się nimi głównie elita. Wynika to z tego, że perfumy są dobrem luksusowym i potrafią sporo kosztować. Nic więc dziwnego, że po te najdroższe, od najznamienitszych domów mody sięgają gwiazdy. Nie poprzestają jednak one na tym. Często decydują się na stworzenie własnej kompozycji. Pierwsze perfumy celebryckie zostały stworzone przez Elvisa Presleya w 1957 roku. Kolejne pojawiły się w 1980 roku i były sygnowane przez Sophie Loren. Perfumiarzem, który je fizycznie stworzył był James Bell.

Niestety różne czynniki sprawiły, że perfumy te nie zdobyły popularności i nie zapisały się na stałe w historii perfumiarstwa. Zupełnie inaczej na rynku poradził sobie zapach White Diamonds sygnowany nazwiskiem Elizabeth Taylor. Woda toaletowa i perfumy mistrza perfumiarstwa Carlosa Benaima podbiły nosy kobiet na całym świecie. Dziś perfum od gwiazd jest o wiele więcej. Swoim zapachem może pochwalić się niemal każda gwiazda estrady, piłkarz, aktor, nawet influencerzy.  O bogactwie oferty przekonuje drogeria https://tagomago.pl/collections/beyonce, w której perfumy Beyonce stoją zaraz obok pachnideł do Britney Spears, Jessicy Simpson czy Rihanny.

Czy warto kupować perfumy celebryckie?

Perfumy sygnowane przez gwiazdy często mają złą prasę. Uważane są za zapachy nieciekawe, nijakie gorszej jakości od tych proponowanych przez światowe marki typu Dior, Dolce&Gabbana, Chanel czy Bvlgari. Często tak jest i faktycznie oprócz reklamy opartej na znanym nazwisku nie mogą nic więcej zaproponować. Ich zapach jest nijaki, a do trwałości można mieć duże zastrzeżenia. Okazuje się jednak, że są takie pachnidła, które podbiją serca i nosy kobiet w każdym wieku.

Zapachy te ustawić można w jednej linii z Chanel No 5, Thierry Mugler Angel czy Gucci Bloom. Wśród najpiękniejszych perfum celebryckich wymienia się Britney Spears Believe, Jessica Simpson Fancy Nights, Rihanna Reb’l Fleur, Elizabeth Taylor White Diamonds. Dużym zainteresowaniem cieszą się też perfumy Beyonce Heat z 2010 roku. Kobiety zachwyca w nich przede wszystkim ognisty temperament pachnidła, który oparty jest na nutach wanilii, czerwonej orchidei, karaibskiej magnolii, neroli i brzoskwini.

Artykuł sponsorowany

#kapitalnebabki
Share