Personalizowanie prezenty pod choinkę

Święta już niedługo. Większość z nas szuka odpowiedniego prezentu na ostatnią chwile. Każdy chce, aby prezent był trafiony i spodobał się obdarowanej osobie. Kupując prezenty last minut nie zawsze mamy możliwości wyboru. Ale czy niestandardowe pomysły na prezent, ożywić? Dodać im czegoś ciekawego i zaskakującego? A gdyby tak, portfel dla taty był z jego inicjałami, a dla siostry przydatny pendrive z jej imieniem? Brzmi już bardziej ciekawie. Zobacz inspiracje dotyczące personalizowanych prezentów pod choinkę.

Zróbcie sobie prezent!

Jeśli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, najczęściej myślimy o bliskich. Co kupić mamie, mężowi czy bratu. Często zapominamy o tym, że wraz z ukochaną osobą możemy wspólnie kupić sobie wymarzony prezent. Jeśli Twój mąż lub żona ma problem z kupieniem Tobie prezentu, zaproponuj wspólne rozwiązanie! Możecie wspólnie kupić ciekawy i praktyczny prezent, z którego chętnie oboje skorzystacie! My polecamy Wam chlebak! Z drewnianym spersonalizowanym wiekiem! Na drewnie mogą pojawić sie Wasze imiona!

personalizowany chlebak
Produkt można kupić na stronie www.mygiftdna.pl / Fot. Feszyn.com

Poduszka z imieniem!

To prawdziwa gratka dla osób w każdym wieku. Taka personalizowana poduszka może nawiązywać do zawodu personalizowanego np. poduszka dla strażaka. Może też odzwierciedlać marzenia małego dziecka np. zostanie kapitanem statku. Możliwości jest na prawde sporo. Więcej inspiracji znajdziecie w naszej galerii na końcu artykułu.

poduszka personalizowana
Produkt można kupić na stronie www.mygiftdna.pl / Fot. Feszyn.com

Personalizowany portfel dla prawdziwego mężczyzny!

Nie da się ukryć, że istnieją na świecie tacy mężczyźni, którym ciężko kupić konkretny prezent i to na różne okazje. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się personalizowane prezenty praktyczne, które będą wykorzystywane często lub codziennie. Takim pomysłem może być portfel, ale jeśli dodatkowo pojawią się na nim inicjały – zaskoczenie obdarowanego mężczyzny – będzie gwarantowane! Innym pomysłem w tym temacie może być pendrive. W dobie dzisiejszej technologii, przenośna pamieć jest bardzo przydatna.

portfel z inicjałami
Produkt można kupić na stronie www.mygiftdna.pl / Fot. Feszyn.com
pendrive z napisami
Produkt można kupić na stronie www.mygiftdna.pl / Fot. Feszyn.com

Wszystkie inspiracje na personalizowanie prezenty znajdziecie na stronie https://mygiftdna.pl/

[gm album=385]

Kamila Kowalska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zamiast tracić czas na szukanie prezentu w tradycyjnych sklepach i…