Pierwszy kreator mody w Polsce! Jerzy Antkowiak na Wrocław Fashion Meeting vol. 6

Już niedługo we Wrocławiu po raz szósty odbędzie się jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce – Wrocław Fashion Meeting (www.wroclawfashionmeeting.pl). Przez dwa dni jesiennej odsłony imprezy, od 21 do 22 listopada w godz. 11:00-20:00 będzie można obejrzeć pokazy kolekcji polskich projektantów i zrobić zakupy na 130 stoiskach w strefach Showroom i Kids Fashion oraz w Strefie Beauty.

Impreza obfituje w wydarzenia towarzyszące. Poza pokazami mody, odbędą się warsztaty stylu i wizerunku z doświadczoną stylistką oraz wyjątkowe spotkanie z nestorem polskiej mody.

W niedzielę na uczestników imprezy będzie czekał Jerzy Antkowiak – prawdziwa legenda polskiej mody. Projektant, dzięki któremu w latach 60. – 80. na wybiegach polskich oraz zagranicznych królowało piękno i kolor z odrobiną szaleństwa. To on ubierał Polki w styl i szyk na światowym poziomie. „Niegrzeczny chłopiec polskiej mody” to tytuł książki autorstwa Agnieszki L. Janas i Jerzego Antkowiaka. Podczas Wrocław Fashion Meeting będzie można kupić książkę, a także porozmawiać z jednym z autorów – Jerzym Antkowiakiem.

Podczas spotkania autorskiego, znany autorytet podzieli się swoimi doświadczeniami, wspomnieniami, a także oceni młodych adeptów sztuki stylizacji biorących udział w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”, do którego można przystąpić jeszcze podczas wydarzenia.

21-22 listopada czekać będzie na Was świat mody, w zasięgu ręki! Wrocław Fashion Meeting zadowoli najbardziej wymagających swoją zaskakującą różnorodnością trendów.

Gorąco zapraszamy do udziału w modowym wydarzeniu, promującym polskich projektantów i polską modę. Wrocław Fashion Meeting jest niecodzienną okazją, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy na jesień, zimę i przyszły sezon – rzeczy wyjątkowe i doskonałej jakości bezpośrednio od polskich twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wydarzenie Facebook:

www.facebook.com/events/739106766172164

Więcej informacji o Wrocław Fashion Meeting:

www.wroclawfashionmeeting.pl

Wrocław Fashion Meeting to największe w południowej Polsce targi i pokazy mody, skupiające ponad 130 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Impreza odbędzie się w sobotę 21 listopada i niedzielę 22 listopada w godzinach 11:00-20:00.

Bezpłatny parking dla uczestników.

Zapraszamy!

Sponsor: Centrum Medyczne CORAMED

Sponsorzy nagród: Centrum Medyczne CORAMED, Wirtualna Polska, Salon Optyczny LOOK Wrocław, Lemon Factory, Galeria Bijou, Nettie, WoolDreams, BlackorWhite, Dressmode, Madisso, Isabell Boutique, PAWO, ZIZI Fashion, Hotel ibis Styles Wrocław Centrum, Silver Conference Center, Mary Kay, EMC Studio

Partnerzy: Stadion Wrocław, WP.PL, ConceptShop.pl, ibis budget Wrocław Stadion, Teatr Polski we Wrocławiu, B&B Hotel Wrocław Centrum, Biletin.pl, Ticketpro, eBilet.pl, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, Flexvision

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, Imperium Kobiet, SNOBKA, Domodi.pl, MaxModels.pl, modnamoda.pl, Businesswoman&life, Rynek Mody, fashionweare.com, ModnaUlica.pl, ofeminin.pl, DaWanda.pl, feszyn.com, www.wroclaw.pl, MMWroclaw.pl, TuWroclaw.pl, kulturaonline.pl, dlaStudenta.pl

Organizator: Sequence

Share