Poczuj siłę koloru z Axami!

W tym sezonie wyraziste, czyste kolory podbiły modowe wybiegi i ulice. Najnowsza kolekcja marki Axami idealnie wpisuje się w te trendy!

„Z przyzwyczajenia” kupujesz tylko białą lub czarną bieliznę? W twojej garderobie zagościła monotonia? Czas z tym skończyć! Warto wiedzieć, że najważniejszy nurt sezonu wiosna/ lato 2016 to mocny, wyrazisty kolor. Odcienie morskiej toni, ametystu, czy soczystej maliny są obecnie supermodne! Bielizna marki Axami z najnowszej kolekcji Charme de Provence idealnie wpisuje się w ten trend, zaraża pozytywną energią oraz inspiruje swym szlachetnym wydaniem!

Te warunki spełniają modele Olive i Basilic. Zdecydowany kolor morskiej toni jest wprost stworzony dla słowiańskiego typu urody. Bielizna w tym szlachetnym odcieniu nie tylko idealnie podkreśli twoje kształty, ale doda ci też pewności siebie!

Dużą dawkę pozytywnej energii zapewni ci również bielizna w kolorze ametystu. To uniwersalna barwa, która pasuje zarówno blondynkom, brunetkom jak i  rudowłosym paniom. Bez względu na to, jaki typ urody reprezentujesz, modele bielizny marki Axami: Safran czy Lavande, wydobędą wszystkie twoje atuty!

Równie efektownie prezentuje się bielizna w odcieniu soczystej maliny. Najlepszym tego dowodem jest szeroki wachlarz modeli w tym kolorze, jaki ma do zaoferowania marka Axami. Kompleciki: Fraise, Grenade, Cerise czy Framboise wyzwolą w tobie subtelną, a jednocześnie zmysłową stronę kobiecości.

Wypróbuj  więc na sobie terapię kolorem i przekonaj się sama, że bielizna Axami kusi energią i poprawia humor, nie tylko tobie… ale też twojemu mężczyźnie!

Więcej na www.axami24.pl

Fotograf: Eva Sarraute

Modelki: Laura Giraudi, Hai Ly i Marine Bories

Make-up: Cathy Bulteau i Aurore Deleuze

Fryzury: Romain Hairstyle i Leatitia Bazin

Miejsce : Ferme Elhorga

 

 

 

Share