Podejmij wyzwanie i zostań Królową Kroków!

Loco Sport

Z początkiem października startuje II edycja wyzwania „Królowa Kroków”. Jest to wirtualne wydarzenie sportowe, skierowane głównie do kobiet, które ma charakter motywacyjny.

Cel akcji

Organizatorowi, poznańskiej marce Loco Sport, przyświeca cel zachęcenia jak największej liczby kobiet do zmierzenia się z wyzwaniem sportowym, które można podjąć bez wcześniejszych aktywnych przygotowań. Wystarczy tylko krokomierz w telefonie, albo w zegarku. Zasady są proste – 92 dni, 1 000 000 kroków do zrobienia (ok. 10 900 dziennie). Liczba ta nie jest bez znaczenia. Rekomendowana ilość dziennych kroków, która pozwoli nam zadbać o swoją kondycję fizyczną, to właśnie 10 tysięcy.

Wyzwanie Królowa Kroków ma na celu pokazać, że sport i aktywny tryb życia, może stać się nawykiem każdego z nas – liczy się twoja wytrwałość i regularność. Nie  musisz biegać, nie musisz uprawiać ekstremalnych sportów, po prostu wpraw w ruch swoje ciało spacerując! I to wystarczy. A kto wie, może później nabierzesz ochoty na coś więcej?

Loco Sport

Na czym to polega?

W “Królowej Kroków” nie ma podium – każda uczestniczka może zwyciężyć i otrzymać tytuł królowej, dzięki swojej determinacji i wytrwałości. Zwycięstwem jest także sam udział w wydarzeniu – podjęcie wyzwania i zrobienie pierwszego kroku. A jeśli zabraknie Ci motywacji, dziewczyny z grupy Jestem LOCO! na Facebooku dostarczą Ci jej na pęczki. Zresztą dołącz TUTAJ (https://www.facebook.com/groups/jestemloco) i przekonaj się sama!

Loco Sport

Poprzednia edycja

Pierwsza edycja wydarzenia (lipiec-sierpień 2021) udowodniła niemal 200 kobietom, że motywacja i regularność to podstawa. Jeśli dodasz do tego wsparcie i motywację płynące od pozostałych uczestniczek, sukces jest murowany! Jako organizatorka wydarzenia, otrzymałam niezwykły feedback od kobiet, które uwierzyły w siebie i swoje możliwości dzięki wspólnemu motywowaniu się w czasie wyzwania.

W czasie letniej edycji, aby uzyskać miano Królowej Kroków należało przejść 620 000 kroków, w ciągu 62 wakacyjnych dni. Jednak aż 59 uczestniczek zrobiło ponad milion kroków! Całościowo wszystkie uczestniczki przeszły 146 838 028 kroków. W obecnym wyzwaniu minimalna ilość kroków do zrobienia przez 3 miesiące to 1mln.

Najważniejsze informacje:

  • Zapisy trwają do 10.10.2021
  • Start wyzwania 01.10.2021
  • Koniec wyzwania 31.12.2021
  • Link do zapisów
  • Link do strony z najważniejszymi informacjami
  • Wydarzenie na FB https://fb.me/e/1gTCJUVtC

Patronat medialny Feszyn.com

Loco Sport
Share