Pokaz finałowy WFM vol.5

Wrocław Fashion Meeting to nie tylko zakupy od polskich projektantów i producentów to także pokazy mody.W sobotę oraz niedzielę odbyły się pokazy mody wybranych marek. Imprezę poprowadził Conrado Moreno. Poniżej prezentujemy marki, które zaprezentowały się w niedzielę 23 listopada podczas „Pokazu Finałowego” Wrocław Fashion Meeting.

Przeczytajcie relację z Wrocław Fashion Meeting vol. 5

EWERTConrado Moreno

***

ALEKSANDRA MARKOWSKA

Aleksandra zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję tym samym pokazując nam całkowicie nowe oblicze. W porównaniu do poprzedniej kolekcji zaprezentowana podczas tego pokazu była bardziej delikatna, kobieca i zmysłowa. Poprzednio Aleksandra Markowska postawiła na elegancję i wyrafinowany styl. Tym razem prezentuje nam kobiecość w pełnej klasie.  Subtelne materiały idealnie podkreślają walory kobiety. Kolekcja to 3 dominujące błyszczące kolory tkanin, składające się z sukienek i sukni. Naszym zdaniem idealne propozycje na zbliżającego się sylwestra!

MARKOWSKA 1

MARKOWSKA 2

MARKOWSKA 3

www.facebook.com/ALEKSANDRAMARKOWSKAFANPAGE

www.aleksandramarkowska.com

***

JAKUBCZAK

Pokaz kolekcji składał się 10 propozycji dla kobiet. Jakubczak charakteryzuje się projektami z wykorzystaniem prawdziwej skóry. W linii odnajdziemy sukienki dopasowane i trapezowe. Płacze, kurtki oraz ramoneski. Niektóre projekty wzbogacone są futrem. Propozycje dla kobiet ceniących sobie jakość wykonania i fakturę. Dla kobiet które lubią klasykę i uniwersalny styl.

JAKUBCZAK (1)

JAKUBCZAK (2)

www.facebook.com/pages/Marcin-Jakubczak/506471682725448

www.jakubczak.net.pl

***

ROH’AN

Za każdym razem jego kolekcje podają nam się jeszcze bardziej. Roman Marchewka pozostał  wierny czarnej barwie w swoich projektach. Tym razem jednak doszedł militarny kolor khaki. Kolekcja to miks stylów. Odnajdziemy tutaj seksowny kombinezon czy elegancką długą suknię. Wśród propozycji znalazło się miejsce dla jednego projektu dla mężczyzn. Na pewno opaski podtrzymujące skarpetki, zwróciły uwagę publiczności.

ROHAN 1

ROHAN 2

www.facebook.com/pages/Rohan/464539430277123

www.rohan-design.com

***

JAROSŁAW EWERT

To propozycje dla współczesnej kobiety, która ceni sobie oryginalność, ciekawy krój i unikalny pomysł. W kolekcji odnajdziemy sukienki, spódnice, spodnie oraz płaszcze. Czarny płaszcz z haftem. Szczególną uwagę zwracała spódnica oraz spodnie w ciekawym wzorze z pasków. Wzór ten nie tylko przykuwa spojrzenie, ale także podkreśla i wysmukla sylwetkę.

Jarosław Ewert 1

JAROSŁAW EWERT 2

www.facebook.com/jaroslawewert

www.ewert.iportfolio.pl

***

UFUFU

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Tym razem prezentują nam typowo uliczny styl „street wear”. Proste kroje i fasony. Dominujący morski kolor. W linii odnajdziemy spódniczki, bluzę, spódnicę, tunikę, sukienkę trapezową. Pokaz otworzył i zamknął model prezentując kolekcję dla mężczyzn. Pokaz wyróżniał się zachowaniem modeli, którzy w przeciwieństwie do pozostałych pokazów prezentowali ubrania z uśmiechem na twarzy i tanecznym krokiem.

UFUFU 1

UFUFU 2

www.facebook.com/AtelierUFUFU

www.ufufu.pl

Share