Pokaz mody I LOVE FASHION FRIDAY w Teatrze Muzycznym Capitol

W piątek na podwórku Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zorganizowany został pokaz mody, którego celem była promocja polskich marek odzieżowych.

Pokaz mody I LOVE FASHION FRIDAY, który miał miejsce 6 maja w Teatrze Muzycznym Capitol, zorganizowany został przez studentki dziennikarstwa mody i stylu z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej: Alicję Bobkiewicz, Joannę Karyś oraz Annę Piotrowicz. Event był częścią ich pracy licencjackiej. Promowane zostały polskie marki odzieżowe Bialcon i Rabarbar, a także stylizacje polskich projektantów, które udostępnił wrocławski butik Moher Vintage&Design. Na wybiegu zostało zaprezentowanych ponad 30 kreacji, w których pokazały się modelki z wrocławskiej agencji SPOT Management. Wydarzenie poprowadziła właścicielka agencji – Joanna Głowacka

Podczas eventu odbyła się loteria wizytówkowa dla gości, którzy mogli wygrać nagrody od partnerów wydarzenia: Sylveco, Golden Rose, Belovedskin, Pucybuty, Atelier Shafage, Elite Design, Bialcon, Moher Vintage&Design i Mont Onze. Goście zostali poczęstowani lampką wina z polskiej winnicy Wino spod Ślęży, a dla każdego z nich czekały drobne upominki od partnerów eventu – Sylveco, Golden Rose i Bialcon.

Wśród gości pojawili się m.in.: dziennikarze, blogerki modowe, władze uczelni DSW, rodzina i przyjaciele organizatorek oraz mieszkańcy Wrocławia, którym udało się wygrać zaproszenia.

Tekst: Joanna Karyś

Zdjęcia: Joanna Karyś

 

Share

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Stojąc na ślubnym kobiercu możesz mieć na sobie najpiękniejszą suknię…