Pokaz mody SheMore

Patronat Feszyn.com

Już 12 kwietnia 2014 o godz. 19:00, we wnętrzach Ms Cafe, uroczej kawiarni przy ul. Więckowskiego 36 w Łodzi, SheMore zaprezentuje kolekcję „Candy”.

SHEMORE ZAPRASZA NA POKAZ AUTORSKIEJ KOLEKCJI WIOSNA/LATO 2014

Pokaz Mody SheMore_grafika oryginal

Pokaz SheMore to wyjątkowe wydarzenie, akcentujące dwuletnią działalność tej młodej marki, a jednocześnie projektantki Moniki Szymor. Inspiracją był okres przełomu lat 50-tych i 60-tych. Przemycone zostały niektóre motywy takie jak: proste formy, ciekawe konstrukcje, kolory, lamówki. „CANDY” to propozycja dla kobiet poszukujących modowych kombinacji stylu nadającego się na formalne spotkania i codzienne wyjścia. Casualowe kreacje, jak również sportowe w eleganckiej odsłonie, odszyte z dzianin wiskozowych i bawełnianych pod postacią kombinezonów, sukienek, kompletów i płaszczy, pozwolą rozpoznać cechy marki, którymi jest subtelność, elastyczność i wypracowany styl.

Stylizację do pokazu wykona Magdalena Lasocińska. Muzyka, jak i dodatki, wśród których  obecna będzie biżuteria od Lena Biżu, mają stworzyć spójną całość, prezentując filozofię marki.

 

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/217578951771935/

Autor

SheMore

www.shemore.pl

facebook/shemorepl

 

Share