Pokaż swój styl na WFM

Patronat medialny Feszyn.com

Pokaż swój styl na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting!

Ruszyła długo oczekiwana, czwarta edycja konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław” organizowanego w ramach wydarzenia Wrocław Fashion Meeting vol. 4 (www.fashionmeeting.pl), które odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Stadionie Wrocław.

Konkurs jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę zaprezentować swój styl i interpretację aktualnych trendów w swoich autorskich stylizacjach, a następnie zaprezentować je na wybiegu.

Aby zgłosić się do konkursu, należy przesłać na adres konkurs@fashionmeeting.pl do dnia 30 kwietnia wykonane na własnej sylwetce zdjęcie swojej stylizacji inspirowanej hasłem „letni wieczór”.

Na podstawie fotografii konkursowe jury wybierze autorów 20 najlepszych stylizacji, którzy przejdą do ćwierćfinału i zaprezentują swoje stroje na wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (8 czerwca).

fot02

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu zostaną opublikowane na stronach portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu Internautów, które potrwa od 5 do 18 maja. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę ufundowaną przez portal Wirtualna Polska.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting.

Po zaprezentowaniu ich strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka. Zwycięzca wyruszy na weekend eleganckim VOLVO z pełnym bakiem paliwa. Nagrodę ufundował sponsor Wrocław Fashion Meeting – autoryzowany dealer VOLVO INTER-CAR z Bielan Wrocławskich.

Na uczestników konkursu stylizacyjnego czekają również „nierutynowe” nagrody ufundowane przez Original Source – sponsora Wrocław Fashion Meeting.

fot04

Ponadto w puli nagród dla uczestników znajdują się między innymi: zaproszenia na zabiegi od Wyspy Piękna Gabinetu Kosmetyki Francuskiej z Wrocławia oraz upominki od Ana Collection, bilety do kina na niezwykły film o miłości do mody – „Yves Saint Laurent”, który jest pasjonującą historią jednego z największych projektantów mody. Fundatorem biletów jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

fot01

Wrocław Fashion Meeting to największe targi mody na Dolnym Śląsku, odwiedzane przez kilka tysięcy osób zainteresowanych modą, unikalnymi ofertami bezpośrednio od projektantów, udziałem w stylizacjach, strefie piękna i wizażu. To jedyna okazja, aby w stolicy Dolnego Śląska zobaczyć podczas pokazów mody i kupić ciekawe kolekcje damskie, męskie oraz dziecięce na co dzień niedostępne we Wrocławiu. Na uczestników wydarzenia czekać będzie około 100 projektantów z całej Polski i zagranicy oferujących odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade.

Na zakupy i atrakcje zapraszamy w dniach 7-8 czerwca w godz. 11:00-20:00 na Stadion Wrocław do eleganckiego Klubu Biznesowego. Pokaz ćwierćfinalistów, półfinalistów i finalistów konkursu „Stylowy Wrocław” odbędzie się w niedzielę 8 czerwca. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.fashionmeeting.pl.

Więcej informacji: www.fashionmeeting.pl, www.facebook.com/wroclawfashionmeeting.

Sponsorzy: INTER-CAR Bielany Wrocławskie, Original Source.

Sponsorzy nagród: INTER-CAR, Original Source, Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wirtualna Polska, Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej, Ana Collection.

fot03

Partnerzy: Stadion Wrocław, WP.PL, Kobieta.wp.pl, ConceptShop.pl, IBIS BUDGET, Ticketpro, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, Hair by Luke, eBilet.pl, Biletin.pl, B&B Hotel Wrocław Centrum, Kukoni.pl, Klub ETER, Teatr Polski we Wrocławiu, MIA Artistica.

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Instytucja Kultury Odra-Film, Dolnośląskie Centrum Filmowe, WP.PL, Kobieta.wp.pl, ConceptShop.pl, Dziennik Metro, Kimono.pl, SNOBKA, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, Styl.pl, Glamki.pl, iWoman.pl, Hedonist Magazine, ofeminin.pl, fashionweare.com, w-spodnicy.pl, Rynek Mody, DaWanda.pl, MenStream.pl, excluzive.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, MMWroclaw.pl, kulturaonline.pl, TuWroclaw.pl, dlastudenta.pl, feszyn.com, Domodi.

Zapraszamy. Wrocław Fashion Meeting, 7-8 czerwca 2014, Stadion Wrocław (Al. Śląska 1).

 

 

 

Share