Pokazy mody WFM vol.4

Wrocław Fashion Meeting to nie tylko zakupy u wspaniałych polskich projektantów w okazyjnych cenach, to także pokazy mody! Przez dwa dni, wszyscy przybyli goście mogli podziwiać pokazy mody zaproszonych projektantów. Pokazy na pewno  przybliżyły sylwetki i propozycje wystawców, ale także zaprezentowały ciekawy, intrygujący i nowoczesny styl.

Podczas pokazów mody, które odbywały się na scenie można było podziwiać propozycje, na co dzień, do pracy czy w innowacyjnym stylu.  Smakosze mody na pewno znaleźli coś dla siebie.

Tutaj znajdziecie:  Fotorelacja Wrocław Fashion Meting vol. 4

O to kilka wybranych pokazów mody

pokaz 2ALEKSANDRA MARKOWSKA

Aleksandra zmienia się w okamgnieniu. Rozwija się i tworzy coraz to nowsze i ciekawsze kolekcje. Za każdym razem jest coś innego i zaskakującego. Kolekcja  W dwóch dominujących kolorach podbiła nasze serca!

Przygodę z modą zaczęła w dzieciństwie, ale dopiero na studiach rozwinęła świadomie swój potencjał. W 2009 roku ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu miejscach. Projektowała m.in dla firmy „Ochnik”, przygotowywała stylizację do programów telewizyjnych, sesji zdjęciowych. W latach 2010-2012 pracowała w charakterze kostiumografa przy serialu „Przepis na życie”. Miała przyjemność ubierać takie kobiety jak Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska czy Magdalena Popławska.
W jej pracy podstawową wartością jest szycie na miarę, ponieważ każda kobieta jest wyjątkowa.

pokaz 5   SZAFA

Na wybiegu pojawiła się znana z programu Top Model Klaudia Strzyżewska, ale nie tylko ona przykuła uwagę gości. Kolory, modne kobiece i seksowne fasony! To jest to co lubimy najbardziej!

Sklep odzieżowy Szafa to miejsce mody w leżącym w pobliżu Wrocławia, Jelczu-Laskowicach, ul. Bożka 9a. Powierzchnia sklepu to najnowsze kolekcje butikowe z Francji i Włoch oraz polskie marki. Pasja do mody i niebanalność są priorytetami tego miejsca.

pokaz 1BASIA OLEARKA

W kolekcji tej niektóre projekty są bardzo odważne i wyszuszkane, trzeba przyznać, ze projektantka ma ogromną wyobraźnie.  Projektantka wykorzystała ciekawe materiały!

Dostarcza Klientom odzież o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu. To marka stworzona dla indywidualistek i indywidualistów, którzy cenią sobie niepowtarzalność połączoną z najwyższą jakością.

  pokaz 3ILONA KANCLERZ

Klasyka i folkowy styl w jednym. Modelka z ciężkim wiankiem kwiatów, zwróciła uwagę chyba wszystkich oglądających pokaz!

Doktorantka ASP w Warszawie w. Media Współczesne i Scenografia. Od 18 lat zajmuje się projektowaniem ubioru oraz symboliką w komunikacji społecznej.
Artystka multimedialna. Laureatka nagród i wyróżnień dla projektów mody m.in.: Srebrnej Pętelki, Złotego Wieszaka przyznawanego przez TVP, Złotej Róży.
Wykładowca akademicki. Prace i kolekcje prezentowała na pokazach i wystawach krajowych i zagranicznych m.in.: Berlin – Festiwal Polskiej Sztuki Współczesnej, Düsseldorf, Litwa, w kraju m.in.: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Katowice.
Autorka projektów wizerunkowych m.in.: Świat w oczach dziecka 1999, Future od 1998, Moda na Śląsk 2012/13. Wydawca Modny Śląsk on-line na portalu Facebook.

pokaz 4MILITA NIKONOROV

Na sam koniec, jak ta wisienka na torcie pojawiła się kolekcja znanej z programu Project Runway projektantki Mility! Kolorowe wzory w połączeniu z czernią są  genialne!

Kolekcja o nazwie Kaleidoscope – wiosna lato 2014. Kobiece sylwetki połączone ze sportowymi, nowoczesnymi formami, a kolorowe printy z wyrafinowaną czernią.

Share