Pokonaj barierę językową z warsztatami Masterclass

Weekendowe warsztaty Masterclass, które odbędą się 26-27 czerwca w systemie on-line sprawią, że nauka języka angielskiego w biznesie nie będzie taka trudna. Warsztaty poprowadzi Emilia Sędziak wieloletni lektor Business Enaglish certyfikowany konsultant i trener biznesowy. Od ponad 10 lat Emilia Sędziak wspiera ludzi biznesu w doskonaleniu komunikacji językowej, rozwijam ich pewność siebie oraz uczę negocjować i sprzedawać po angielsku. Już ponad 100 osób skorzystało z jej wsparcia i teraz z sukcesem realizują swoją karierę w międzynarodowych firmach, na zagranicznych uczelniach i w sprzedaży zagranicznej.

Gościem specjalnym warsztatów będzie Edyta Zięba, która poprowadzi zajęcia z fonetyki.

Pani Edyta jest prywatnym nauczycielem języka angielskiego. Edyta spędziła 8 lat w Wielkiej Brytanii, studiowała na Universidade do Porto w ramach wymiany studenckiej programu Socrates/Erasamus oraz ukończyła Podyplomowe Studia Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z NAJWYŻSZĄ średnią w historii tego kierunku: 4,92.

Na warsztatach tematami przewodnimi będą: sposoby na pokonanie bariery językowej, techniki negocjacji w teorii i w praktyce, odpowiadanie na najczęściej zadawane pytania w biznesie oraz samll talk i fonetyka oraz wiele innych.

Warsztaty Masterclass wyróżniają się na tle innych ty, że grupy są małe max. do 12 osób, nie skupiamy się tylko na gramatyce, komunikujemy się tylko w języku angielskim, wykonujemy ćwiczenia, podział na grupy 2-3 osobowe, omawiamy zagadnienia i wyciągamy wnioski na forum. Spróbuj warsztatów by poprawić swój język angielski i zwiększyć swoją pewność siebie.

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Sandały, klapki i klasyczne chodaki Crocs w nowej, tropikalnej odsłonie!…