Polska wokalistka podbija świat

Jej głos można usłyszeć w wielu hitowych nagraniach takich sław jak David Guetta, Ice MC, Joe T Vanelli czy Bob Sinclar , dla których pracowała jako wokalistka sesyjna.
Później postanowiła rozpocząć własną karierę pod pseudonimem Ania J zyskując szybko popularność w Miami, a następnie przeprowadziła się do Włoch, gdzie rozpoczęła karierę nagrywając singiel z zespołem SuperNova, który szybko zyskał popularność wśród widzów MTV Europe. Z kolei w roku 2011 jej utwór “Shiver Boom Boom” stał się hitem numer 1 w rozgłośniach radiowych i klubach na Ibizie, a włoski “Trend Magazine” okrzyknął ją najlepszą klubową wokalistką roku 2010.

Ania J (4) Ania J obecnie przygotowuje swój album, przy którym pracuje wspólnie z ikoną światowego hip hopu Snoop Dogg’iem, jest również “głosem” największej na świecie telewizji modowej Fashion TV.
Występuje w trakcie najważniejszych pokazów mody na całym świecie – swoim głosem zdobiła między innymi pokazy jednych z najsłynniejszych na świecie projektantów Dolce & Gabbana.
Marzy o tym, by zrobić również karierę w Polsce, dlatego jej nowy singiel w maju trafi do polskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych.

Ania J (5)

9 lipca 2016 roku, zagra ona swój pierwszy koncert w Polsce. Będzie ona jedną z gwiazd wieczoru w trakcie drugiej edycji Charity & Fashion Day 2016 w Kaliszu, gdzie przyjeżdża na zaproszenie organizatorów imprezy czyli fundacji Pomaganie jest trendy , Biura Promocji Miasta Kalisza oraz modowej platformy CocoGiovanna.pl. Przed swoim debiutanckim koncercie w Polsce, spotka się ona z Prezydentem Miasta Kalisza Grzegorzem Sapińskim oraz z fanami i dziennikarzami.

W sieci można posłuchać już jej najnowszy singiel rekomendowany przez słynnego Michel Adam’a  “Trillionaire” ,w którym towarzyszy jej Snoop Dogg. Singiel ten już niebawem pojawi się w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych

Materiały prasowe

Share