Największy ogólnopolski cykl targów mody niezależnej Polska Szafa przybywa do Bonarka City Center

Już od najbliższego piątku do niedzieli, czyli w dniach 22-24 września swoje kolekcje zaprezentują najzdolniejsi polscy projektanci młodego pokolenia. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia i wspierania polskiego biznesu modowego pod hasłem #KupujPolskieMarki

Odzież, biżuteria, torebki oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn dostępne podczas targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting, wyróżniają nowoczesne wzornictwo, niestandardowe fasony oraz dbałość o detale, które łączą w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody. Krótkie serie w jakich szyte są kolekcje, zapewniają niepowtarzalny, unikatowy charakter kreacji.

Wiele do zaproponowania mają również projektanci tworzący modę dziecięcą: ciepłe bluzy i spodnie, śliczne spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także przydatne akcesoria, których nie znajdziemy na sklepowych półkach, skuszą z pewnością rodziców oczekujących wyjątkowej oferty!

Na targach będzie można kupić kolekcje tworzone przez nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest projektowanie oraz szycie w Polsce ubrań z wysokiej jakości materiałów.
 

Zapraszamy wszystkich spragnionych oryginalnej mody bezpośrednio od polskich projektantów w dniach 22-24 września do Bonarka City Center. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii na placu przy Palmiarni.

Więcej informacji i prezentacje marek projektanckich można znaleźć na fanpage Facebook organizatora wydarzenia Polska Szafa by Fashion Meeting:

www.facebook.com/events/1974161399535880/

www.targipolskaszafa.pl

Patroni medialni: Magazyn MADAME, Imperium Kobiet, ModnaModa.pl, Businesswoman & life, ModnaUlica.pl, Feszyn.com, Magazyn Moda w Polsce, Magazyn Moda & Styl, Magazyn VIP,  kulturaonline.pl, dlaStudenta.pl
Organizator: Fashion Meeting

 

Share