Pożyczki w domu klientki – z dojazdem i obsługą u każdego

Pożyczki w domu klientki

Wyobraź sobie taką sytuację – potrzebujesz pieniędzy, umawiasz się z doradcą, który przyjeżdża do twojego domu, podpisujesz umowę i dostajesz środki, których potrzebujesz. Brzmi nierealnie? Nie do końca. Obecnie rynek pozabankowy w Polsce oferuje takie pożyczki. Przedstawiciele przyniosą ci pożyczkę wprost do domu. Dowiedz się, jakie zalety i wady ma taki sposób pożyczania pieniędzy – pożyczki w domu klientki.

Pożyczki w domu klienta – czym są?

Pożyczki w domu klienta są podobnym produktem do chwilówek. Wymagania odnośnie wieku, oprocentowanie i istotę pożyczki są takie same. Możemy pożyczyć pieniądze na dowolny cel, o ile nie jesteśmy dłużnikami.

Jak zamówić pożyczkę do domu?

Najłatwiejszym sposobem będzie umówienie wizyty online z przedstawicielem wybranej firmy. Możemy także umówić się z konsultantem telefonicznie. Na etapie wnioskowania powinniśmy wiedzieć, ile chcemy pożyczyć pieniędzy. W czasie rozmowy pracownik firmy poinformuje nas, jakie dokumenty powinniśmy mieć ze sobą.

Pożyczki w domu klientki

Ocena zdolności kredytowej

Posiadanie przychodu to wymaganie minimum do wzięcia pożyczki. Wiele osób martwi się czy otrzyma pieniądze, jeśli figuruje w bazie BIK i KRD. Pożyczkodawcy sprawdzają tę informację, choć sam wpis niekoniecznie nas skreśla. Czasem firmy wymagają gwaranta, czyli osoby, które poręczą za nas w razie problemów w spłacie. Oczywiście, ważne jest, byśmy uzyskiwali jakiekolwiek dochody.

Sposób załatwienia formalności podczas wizyty u klienta

Podczas pierwszego kontaktu firma pożyczkowa upewnia się czy mamy Podczas wizyty konsultanta przedstawiamy wymagane dokumenty. Zazwyczaj jest ich niewiele, dowód osobisty, umowa o pracę, ewentualnie inne, wcześniej ustalone dokumenty. Konsultant sprawdza osobę i prosi o podpisanie dokumentów. Możliwe jest przekazanie pożyczki w domu klienta, poprzez wręczenie gotówki pożyczkobiorcy.

Zalety i wady pożyczek z obsługą domową

Do zalet z pewnością należy wygoda, ponieważ nie musisz wychodzić z domu. Weryfikacja tożsamości odbywa się na podstawie zwrotnego przelewu 1 zł lub bezpośrednio w trakcie wizyty konsultanta, co jest dość prostym sposobem. Ty decydujesz, jaką wysokość ma rata miesięczna bądź tygodniowa. Mamy możliwość wyboru formy spłaty. Ponadto otrzymasz pieniądze szybko i masz pełen dostęp do dokumentacji elektronicznej.

Wadą takich pożyczek jest często wyższy koszt, ponieważ pracownik instytucji pożyczkowej musi do nas przyjechać. Nie każda firma pożyczkowa ma dużo oddziałów, przez co czasem otrzymanie chwilówki w domu w ten sposób jest utrudnione ze względów logistycznych.

Musimy także pilnować terminów wizyt przedstawiciela pożyczkodawcy po raty pożyczki, ponieważ jeśli mu nie otworzymy lub nas nie będzie w domu, firma pożyczkowa naliczy opłaty karne. Na szczęście niektóre firmy mają duże sieci oddziałów, więc możemy także uregulować ratę w budynku firmy.

Pożyczki w domu klientki

Polecane firmy dojeżdżające do klientek

  • Provident daje możliwość pożyczenia od 300 do 12 000 zł. W zależności od pożyczanej kwoty mamy od 30 do 104 tygodni na spłatę. Do wyboru mamy raty tygodniowe lub miesięczne.
  • Bocian oferuje pożyczki już od 600 zł, w ratach tygodniowych. Okres spłaty wynosi do 52 tygodni, za to pieniądze firma dostarczy nam w ciągu maksymalnie dwóch dni.
  • For Four oferuje pożyczki od 1000 do 10 000 zł w domu klienta, nawet gdy mamy komornika.

Oczywiście, przed wzięciem każdej pożyczki należy się upewnić, ile pieniędzy potrzebujemy, ile będziemy musieli spłacić i czy jesteśmy w stanie dokonać zwrotu. Czytajmy uważnie umowy i dopytujmy konsultanta w razie wątpliwości.

Więcej ofert znajdą Państwo w rankingach takich jak ten: www.darmopozyczka.pl/pozyczki-do-domu-klienta-z-dojazdem-nowe.

Materiał zewnętrzny

Share