Premiera wyjątkowego albumu kulinarnego SZCZYPTA LUKSUSU

Uroczysta premiera drugiej części albumu kulinarnego Szczypta Luksusu, która odbyła się 1 kwietnia, wypełniła po brzegi salę warszawskiego Centrum Biznesowego Adgar. Wśród Gości znaleźli się nie tylko sympatycy dobrego jedzenia, ale także także przyjaciele wydawnictwa I.D. Media oraz zaprzyjaźnione z firmą gwiazdy: Jarosław Jakimowicz, Hanna Bakuła, Krystyna Mazurówna, Ewa Kuklińska.
premiera szczypta luksusu (5)

Ilona Adamska, właścicielka firmy podkreśla, że album powstał w odpowiedzi na sukces pierwszej części, nagrodzonej m.in. przez telewizję MTV24 za najlepszy album kulinarny 2015 roku.

premiera szczypta luksusu (7) premiera szczypta luksusu (10)

– Liczymy, że 2 część Szczypty Luksusu spotka się z podobnym zainteresowaniem wśród czytelników i przychylnością mediów. Wątkiem przewodnim albumu są dania fit, ale swoimi przepisami podzieliły się także najlepsze polskie restauracje, m.in. nagrodzona gwiazdką Michelin Senses Restaurant – wyjaśnia pomysłodawczyni projektu.

premiera szczypta luksusu (12)

Uroczysta gala połączona była z urodzinami magazynu Law Business Quality, który od 2 lat z sukcesem wydaje I.D. Media.

premiera szczypta luksusu (11)

– To magazyn nie tylko biznesowy, ale także taki, który kreuje trendy. Piszą dla nas wybitni specjaliści. Wciąż dynamicznie się rozwijamy, poszerzając tematykę i rozwijając dystrybucję – podkreśla Magdalena Sarnecka, PR manager I.D.MEDIA.premiera szczypta luksusu (3)

premiera szczypta luksusu (6)

Podczas eleganckiego przyjęcia, które obfitowało w degustację wybornych trunków i smakołyków od firmy Celeste Wine, Spoko Box i Hokkaido Sushi goście mogli podziwiać prezentację ekskluzywnych samochodów przygotowaną przez firmę Numer 1 Rent oraz wysłuchać występów

Anny Hameli, Andrzeja Pichlińskiego i Magdalena Szymańskiej. Był także urodzinowy tort i konkurs, który poprowadził Ryszard Rembiszewski z nagrodami o łącznej wartości ponad 15 000 zł.

premiera szczypta luksusu (4)

Album Szczypta Luksusu można zakupić m.in. w Empiku (od połowy kwietnia), na multistore24.pl  oraz na wieczorach promujących książkę, które odbywać się będą w całej Polsce. Pierwszy z nich już 9 kwietnia w Krynicy w karczmie Cichy Kącik.

premiera szczypta luksusu (1)

Fot. Katarzyna Gołąbska, Piotr Wroniewicz

 

Share