Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety.

Planując ślub i przyjęcie weselne macie wiele spraw do załatwienia, a jedną z nich jest zakup prezentów dla gości. Choć na tle innych obowiązków, akurat to wydaje się być błahostką, wcale nie łatwo znaleźć niedrogi upominek, który przypadnie do gustu każdemu – zarówno osobom młodym, jak i starszym, kobietom i mężczyznom. Naszym pomysłem na wyjątkowy prezent dla gości weselnych są personalizowane monety jubileuszowe. Dowiedz się gdzie i jak je zamówić.

Gdzie zamówić spersonalizowane monety?

Aby mieć pewność, że monety zostaną wykonane z wysokiej jakości materiału i wyglądem będą przypominały te kolekcjonerskie, warto zlecić je profesjonalistom. Na stronie www.producentmonet.pl istnieje możliwość zamówienia monet personalizowanych, których motywem przewodnim będzie uroczystość ślubna. Producent daje możliwość samodzielnego zaprojektowania wzoru monety, wybrania graficznego loga, napisów zarówno na awersie i rewersie monety. Dzięki temu, przed zamówieniem będziecie mogli zobaczyć jak ostatecznie będzie wyglądać moneta sprezentowana gościom weselnym.

Z czego wykonane są monety jubileuszowe?

Istnieje kilka rodzajów surowców z których zaleca się wybijanie monet okazjonalnych. Do najpopularniejszych należą te wykonane z mosiądzu, do których można wybrać dodatkową powłokę galwaniczną (niklowaną, posrebrzaną lub pozłacaną). Oczywiście powłoki, które dodają wyjątkowego blasku podwyższają cenę za każdą wybitą monetę, dlatego jeśli zależy nam na oszczędnościach możemy zamówić monety jedynie wypolerowane. 

Jaki rozmiar monety okazjonalnej wybrać?

Tu nie istnieją jakieś szczególne ograniczenia technologiczne, lecz warto kierować się doświadczeniem producentów monet. Ci szczególnie polecają wymiar polskiej złotówki (średnica 23 mm), który najlepiej sprawdzi się jako prezent dla gości weselnych. Zapakowana w etui, kapsel bądź woreczek jutowy personalizowana moneta nie będzie problematyczna w transporcie, a w domu nie będzie zabierała zbyt wiele miejsca.

Ile kosztują monety jubileuszowe?

Na ostateczną cenę monet jubileuszowym wpływa wiele czynników takich jak jej rozmiar, rodzaj materiału z którego zostanie wybita oraz ostateczna ilość zamówionych sztuk. Im większe zamówienie, tym niższa cena jednostkowa, dlatego, aby poznać dokładną wycenę, konieczne są szacunki dotyczące ilości na naszym ślubie i przyjęciu weselnym.

Na projekt, jego akceptację i wybicie monet potrzebne jest minimum dwa tygodnie, dlatego zamówienie monet na prezent dla gości weselnych warto zaplanować z wyprzedzeniem. Tylko wtedy macie szansę podarować swoim najbliższym upominek, który będzie pamiątką i uhonorowaniem tego wyjątkowego dnia.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Markowa odzież damska i męska to wysoka jakość i oszałamiający…