Prezent dla kinomana co podarować wielbicielu filmów i seriali

Jesień to idealny czas na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Wiele osób jednak kocha dobre kino, niezależnie od pory roku. Prawdziwych kinomaniaków nie brakuje nawet w naszym najbliższym otoczeniu. Podobnie jak okazji do świętowania. Co zatem kupić im na prezent, biorąc pod uwagę ich największą pasję?

Tradycyjne prezenty dla kinomana

Każdy wielbiciel kina będzie zachwycony podarowanym mu karnetem do kina. Może być to karnet na kilka wejść lub na określony czas – np. 3 miesiące bez limitu seansów. Karty podarunkowe do kina mogą obejmować wstęp na film, ale też voucher do wykorzystania w kinowym bufecie.

Jeśli chcemy podarować takiej osobie mniej zobowiązujący podarunek, możemy zdecydować się na bilet na pojedynczy seans lub wydarzenie filmowe typu festiwal. Fajnym upominkiem są bilety do kina na prezent Multikino oferuje możliwość zakupienia voucherów.

Takich imprez w mniejszych lub większych miejscowościach jest wiele – nie zawsze muszą to być nagłośnione eventy. Szczególnie w przypadku niezależnego kina offowego są one raczej skierowane do wąskiego grona koneserów. Warto ich szukać na grupach i stronach ośrodków kultury.

Klasyczny prezent dla serialożercy

Serialopożeracze z pewnością będą zadowoleni z wykupienia im rocznego (lub półrocznego, w zależności od budżetu) dostępu do płatnych platform streamingowych. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko ze względu na ich samą miłość do seriali i filmów udostępnianych w tej formie, ale również stanowi doskonały sposób na zmniejszenie comiesięcznych wydatków. Biorąc pod uwagę mnogość obecnie dostępnych platform, ten koszt jest bardzo wysoki, a to w połączeniu z obecną sytuacją zmusza nas do oszczędności. Dzięki takiemu prezentowi nasi serialożercy nie muszą rezygnować z tej przyjemności. Co więcej, by prezent był jeszcze atrakcyjniejszy dla osób uwielbiających oglądanie seriali w domowym zaciszu, możemy dorzucić także maszynkę do popcornu. Nie jest to duży koszt, a kolejny element umilający czas.

Zaskakujące, unikalne podarunki dla kinomaniaka

Jeśli doskonale znamy gust i upodobania naszego kinomaniaka, możemy zdecydować się na bardziej spersonalizowane prezenty. Mogą to być np. plakaty filmowe lub książki, na podstawie których powstały ulubione filmy naszego kinomana. W tym miejscu polecamy również soundtracki z filmów w postaci CD – nasz obdarowany będzie mógł cieszyć się z muzyki ze swojego ukochanego dzieła w codziennej drodze do np. pracy. Nie możemy też zapomnieć o tekstyliach, czyli koszulkach czy też skarpetkach z motywem filmowym.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Każdy z nas marzy o pięknych i lśniących włosach -…