Jaki prezent dla siostry?

Nie wiesz, co kupić siostrze na święta, urodziny, czy rocznicę ślubu? Spokojnie, w niniejszym artykule podpowiemy, jakie prezenty sprawdzą się przy różnych, ważnych okazjach.

Siostra, zarówno ta starsza jak i młodsza, bez względu na to jak bardzo potrafi być czasem nieznośna, zawsze będzie bliska twemu sercu. To osoba, z którą dorastałeś, bawiłeś się i spędzałeś miło czas. Dlatego też, gdy zbliża się ważny dla niej dzień, warto podarować jej coś wyjątkowego. Coś, co będzie pochodziło z głębi twojego serca i będzie jej o tobie przypominać. Taki prezent nie musi być drogi, ważne by był spersonalizowany – tak by twoja siostra miała pewność, że w dniu jej święta myślisz właśnie o niej. 

Pomyśl co twoja siostra lubi robić?

Całkiem możliwe, że twoja siostra zaczyna poranek od wypicia kubka gorącej kawy bądź herbaty. Jeśli tak jest, dobrym prezentem dla siostry będzie oryginalne naczynie, dzięki któremu będzie mogła uskuteczniać swój poranny rytuał razem z tobą! I to nawet wtedy, gdy nie ma cię w pobliżu. Na kubku możesz umieścić swoją bądź waszą podobiznę, albo jakiś wspólnie spędzony i uwieczniony na zdjęciu moment. Moment, który każdego ranka będzie jej przypominać o nieznośnym bracie czy siostrze, który jej to sprezentował, a także o wspólnych chwilach spędzonych razem przed laty. Warto dodać też jakiś napis „Dla ukochanej siostry” czy bardziej kąśliwy „Dla kochanej zołzy”. Możesz zamieścić na nim wszystko co ci się z nią kojarzy, bądź jest dla niej charakterystyczne.

Jaka jest twoja siostra?

Być może posiada jakieś zainteresowania, bądź intrygujące pasje? Wówczas idealnym prezentem dla siostry będzie pokazanie jej, że wiesz o niej wiele. Dlatego też, możesz w zabawny sposób przedstawić jej zainteresowania na t-shircie, jak również ukazać ją jako superbohaterkę, bo np. jest skłonna zaadoptować każdego zabłąkanego kotka. Jeśli jest przesadnie zorganizowana, sprawdzi się też przedstawienie jej jako bizneswoman która wszystko ma pod kontrolą. Ciekawym rozwiązaniem będzie też wyeksponowanie jej wad w karykaturalny sposób. Często śpi do 12? Odpowiednia będzie koszulka z leniwcem. A może ma skłonności do ciągłego narzekania? Podaruj jej t-shirt ze smerfem marudą.

Jeśli twoja siostra lubi różnego rodzaju obrazki bądź grafiki, dobrym pomysłem będzie podarowanie jej obrazu zaprojektowanego właśnie przez ciebie. Możesz wówczas posłużyć się gotowymi inspiracjami przygotowanymi na stronie neogift i dodać do nich nutkę twojego stylu umieszczając jej zdjęcie, bądź napis który się z nią kojarzy.

Bo liczy się przede wszystkim siostra!

Bez względu na to co zechcesz jej podarować, ważne jest by tego dnia pokazać, że to ona jest najważniejsza. Możesz to wyrazić na wiele sposobów, ale sam fakt, że bierzesz udział w ważnej dla niej uroczystości, wspierasz ją, służysz radą i pomocą, będzie dla twojej siostry dowodem, że jest ważną w twoim życiu osobą, a prezent to jedynie dodatek.

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ