Prezent na Dzień Ojca inny niż zwykle!

Dzień Ojca

23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. W tym dniu szczególnie miłym gestem będzie okazanie pamięci naszym tatom. Nie wiesz, czym obdarować swojego tatę, by okazać mu wdzięczność i szacunek? Mamy dla Ciebie słodką podpowiedź!

Ile lat nie miałby Twój tata, na pewno znane jest mu powiedzenie „przez żołądek do serca”. Smaczny, samodzielnie przygotowany posiłek, którym uraczysz bliską osobę, albo słodkie małe co nieco z pewnością każdemu poprawią humor i wprowadzą dobrą atmosferę (co nie zawsze można powiedzieć o nietrafionych prezentach, które będą zalegać na półce). Jednym z zawsze sprawdzonych prezentów jest… czekolada. A jeśli jeszcze będzie to czekoladowy gadżet dla taty, na pewno zapunktujesz swoją kreatywnością! Poznaj kilka wariantów (i korzyści) wręczenia prezentu z czekolady.

Prezent dla fana gadżetów

Twój tata jest gadżeciarzem? Wiesz, że ma słabość do sprzętu elektronicznego? Jeśli twój ojciec ceni oryginalność, na pewno doceni czekoladowe figurki w postaci smartfonu, wiertarki czy butelki piwa. Wybierając wśród słodkich dzieł sztuki, możesz też skupić się na zainteresowaniach twojego taty. Każdy mężczyzna jest bardzo przywiązany do swojego hobby, niezależnie czy jest nim wędkowanie, motoryzacja czy prace działkowe. Wręczając swojemu tacie zestaw figurek nawiązujących do jego hobby, np. czekoladowej żaglówki, joysticka czy płyty gramofonowej, pokażesz, że pamiętasz, co jest dla niego ważne. Przy okazji dasz mu prezent, który będzie mógł szybko skonsumować, nie zastanawiając się, co zrobić z prezentem.

Prezent z poczuciem humoru

Jeśli twój tata ma poczucie humoru, wybierz nieoczywiste czekoladowe figurki, które rozbawią nawet dorosłego mężczyznę. Może to być wykonany z czekolady zestaw do golenia (zestaw zawiera figurki w kształcie maszynki do golenia, pędzla i kremu do golenia). Dla taty-rybaka lub taty-wędkarza idealnym prezentem będą gustowne, starannie wykonane czekoladowe sardynki owinięte w srebrzyste opakowanie, które sprawia, że rybki wyglądają jak prawdziwe! Tata-kibic, który z zapałem śledzi mecze nawet trzecioligowych zespołów, a najmocniej ożywia się na słowa UEFA  i FIFA, na pewno uśmiechnie się na widok czekoladowych figurek w kształcie piłkarza i piłki.

Czekoladowa klasyka

Powyższe propozycje były zbyt szalone i  myślisz, że to „nie jest styl” twojego taty? Postaw więc na klasykę! Wybierz eleganckie opakowanie pełne eleganckich i smakowitych pralinek w kształcie amerykańskich babeczek. Pralinki wykonane z oryginalnej belgijskiej czekolady mogą w sobie skrywać takie wyszukane aromaty jak truskawka, malina, owoce leśne, słony karmel, migdały czy cappuccino. Zaletą takiego prezentu jest wyjątkowe opakowanie, które podkreśli tę konkretną okazję. Zamknięcie opakowania może być ozdobione zabawnym obrazkiem, np.  z napisem „super dad”. Pralinki dla taty możesz też kupić w gustownych, drewnianych szkatułkach z wygrawerowanym napisem okolicznościowym, np. The Best Dad In The World i grafiką w kształcie wąsów. Taki prezent ucieszy każdego praktycznego tatę, ponieważ będzie mógł wykorzystać pudełko na przechowywanie swoich szpargałów.

Materiał partnera

Share