Przeciwsłoneczne soczewki (szkła) korekcyjne – funkcjonalne i wygodne

Przeciwsłoneczne soczewki (szkła) korekcyjne

Interesują Cię soczewki korekcyjne, które zmienią Twoje okulary w okulary przeciwsłoneczne? Nowoczesne soczewki okularowe renomowanych marek to nie tylko pełna ochrona przed szkodliwymi promieniami UV, ale także wiele nowych, bardzo praktycznych możliwości, wśród nich takie, które odpowiadają nawet wyjątkowo wyśrubowanym oczekiwaniom. Jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań optycznych, które zyskuje na popularności, są soczewki fotochromowe. Ale to nie wszystko.

Wśród osób uprawiających sporty wodne czy zimowe, a także wśród kierowców ogromnym powodzeniem cieszą się soczewki polaryzacyjne. Dbający o styl wielbiciele nowych trendów wybierają najczęściej soczewki barwione lub lustrzane. Co oferują przeciwsłoneczne szkła korekcyjne nowej generacji? Sprawdź i wybierz  te najlepiej dopasowane do Ciebie

Fotochromowe soczewki okularowe – inteligentna ochrona przed słońcem

Okulary fotochromowe reagują na zmianę natężenia światła i przyciemniają się samoczynnie na zewnątrz, by w przypadku zmiany warunków oświetleniowych, na powrót odzyskać pełną przejrzystość. Okularowe soczewki fotochromowe to genialne rozwiązanie dla osób wrażliwych na światło, ale także dla tych, które lubią aktywności na świeżym powietrzu. Te najwyższej jakości, jak np. fotochromowe soczewki okularowe (tzw. „światłoczułe”) firmy Hoya – jednego z najbardziej cenionych producentów soczewek okularowych – potrafią błyskawicznie przyciemniać się i odbarwiać, a ponadto występują w trzech modnych, naturalnych kolorach.

Soczewki okularowe z polaryzacją – dla kierowców i miłośników przygód w plenerze

Okulary polaryzacyjne skutecznie redukują efekt olśnienia i niwelują uciążliwe refleksy. Soczewki z polaryzacją są niezastąpione na plaży, podczas wędkowania, żeglowania i w trakcie zimowych szaleństw. Okularowe soczewki polaryzacyjne to także idealne rozwiązanie dla osób, którym potrzebne są funkcjonalne i wygodne okulary do jazdy samochodem. Dobrej jakości okulary ze szkłami polaryzacyjnymi nie tylko eliminują efekt olśnienia, ale także poprawiają jakość i kontrast widzenia oraz percepcję kolorów, dlatego zdecydowanie podnoszą komfort jazdy i wpływają na poziom bezpieczeństwa w podróży czy podczas aktywności sportowej. Poza tym rozwiązaniem firma Hoya posiada w ofercie soczewki okularowe przeznaczone specjalnie do jazdy samochodem (dowiedz się więcej: soczewki dla kierowców).

Soczewki okularowe z polaryzacją

Barwione szkła korekcyjne – stylowe i dopasowane do różnych aktywności

Barwione soczewki okularowe chronią przed promieniami słonecznymi, a jednocześnie noszącemu okulary pozwalają na ekspresję własnego stylu. Szkła barwione występują w wielu, również bardzo wyrafinowanych odcieniach, dzięki czemu każdy ma możliwość odnalezienia wśród nich tego najbardziej odpowiedniego dla siebie. Warto wiedzieć również, że soczewki barwione na określone kolory mogą dodatkowo podnosić kontrast widzenia, a więc pozytywnie wpływać na efektywność osoby je użytkującej. W tej kategorii również prym wiodą rozwiązania marki Hoya. Soczewki barwione podnoszące kontrast widzenia tego producenta są szczególnie polecane sportowcom i entuzjastom wszelkich zajęć w plenerze.

Korekcyjne soczewki z „lustrzanką” – modne i funkcjonalne

Soczewki z powłoką lustrzaną poza tym, że są wyjątkowo modne, poprawiają również komfort widzenia i doskonale sprawdzą się w słoneczne dni. Dzięki temu, że powłoka lustrzana odbija światło, oczy w okularach są dodatkowo chronione przed oślepiającymi refleksami. Okulary „lustrzanki” to zatem doskonałe połączenie funkcjonalności z wyrafinowaną estetyką, którą pokochają wszyscy wielbiciele mody. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest połączenie powłoki lustrzanej z technologią fotochromową, które łączy wygodę z użytkowania soczewek światłoczułych ze stylowym efektem jaki daje powłoka lustrzana.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze