Przedłużanie włosów na ringi

Metod przedłużania włosów jest wiele, a jedna z nich nosi nazwę „na ringi”. Czym się ona wyróżnia wśród innych? Jak przebiega zabieg doczepiania pasm? I co musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów doczepionych ringami?

Przedłużanie włosów na ringi – na czym to polega?

Aby przyczepić dodatkowe pasma włosów do naturalnych, wykorzystuje się różne metody. Przedłużanie włosów na ringi polega na użyciu specjalnych mikroringów. To tzw. technika na zimno, bo doczepiając dodatkowe pasemka, specjaliści nie stosują zgrzewarki – łączenia dokonuje się przy użyciu specjalnych obrączek.

Wybór tej metody przedłużania włosów wiąże się z koniecznością dobrania mikroringów. Wszystkie profesjonalne salony zajmujące się przedłużaniem włosów mają na stanie mikroringi w różnych rozmiarach i kolorach. Prawidłowo dobrane mikroringi nie są widoczne i są w kolorze zbliżonym do naturalnych lub farbowanych włosów klientki.

Źródło: www.besthair.pl/pol_m_Wlosy-Ringi-151.html

Czy przedłużanie włosów na ringi jest dla Ciebie?

Jeżeli marzy Ci się szybka metamorfoza i rozważasz przedłużenie włosów, z pewnością zastanawiasz się, czy metoda na ringi będzie dla Ciebie odpowiednia. Zasadniczo można ją zastosować zarówno w przypadku włosów normalnych, jak i cienkich, a to dlatego, że aktualnie producenci mikroringów proponują:

  • Mikroringi z silikonem. Sprawdzają się dobrze w przypadku delikatnych i cienkich włosów. Ponieważ są stosunkowo lekkie, nie obciążają dodatkowo naturalnych pasm i skóry głowy.
  • Mikroringi z gwintem. Są mniejsze niż mikroringi z silikonem, ale cięższe i z tego względu zaleca się je kobietom, które nie mają problemów z włosami.

Niezależnie od tego, czy specjalista zaproponuje Ci zastosowanie mikroringów z silikonem czy też z gwintem, na włosach utrzymają się one przez okres od 3 do 4 miesięcy. Po upływie tego czasu będziesz musiała udać się do fryzjera, aby podciągnąć ringi.

Jakie włosy kupić pod przedłużanie na ringi?

Jeżeli chcesz, aby efekt końcowy przedłużania włosów był dokładnie taki, jakiego oczekujesz, musisz pamiętać, że zależy on nie tylko od umiejętności specjalisty, który będzie mocował mikroringi, lecz także wybranych włosów. Najlepiej zrobisz, jeżeli zdecydujesz się na naturalne włosy słowiańskie, bo struktura tych pozwala poddawać je różnym zabiegom fryzjerskim, a dodatkowo są one mocne. Włosy słowiańskie dostępne w różnych kolorach, np.: czarnym, jasnym brązie czy popularnym ostatnio truskawkowym blondzie.

Jak dbać o przedłużone włosy?

Doczepione pasemka włosów wymagają specjalnej uwagi. Ich codzienna pielęgnacja polega przede wszystkim na rozczesywaniu specjalną szczotką lub grzebieniem. Jeżeli chodzi o mycie, to specjaliści radzą korzystać z produktów zapewniających nawilżenie.

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Portal FRANCE & STYLE właśnie rozpoczął swoją działalność. To ekskluzywny…