Przedpremiera! Fraki od Fu-ku

Tego nie możemy ominąć. Choć sezon letni jeszcze trwa, jesienne klimaty coraz częściej pojawiają się w kolekcjach znanych polskich czy zagranicznych projektantów. Polska musimy przyznać, jest wyjątkowym krajem w którym stylizacje polek mógłby powstydzić niejedną Włoszkę czy Paryżankę.

W związku z tym przedstawiamy Wam, przedpremierową, najnowszą kolekcję fraków od Fu -Ku.  Pierwsza odsłona kolekcji pojawiła się w Imparcie, w ramach wernisażu niemieckiego ekspresjonisty MaGolda.

Frak najczęściej kojarzy nam się z męską częścią garderoby. Jest eleganckim, strojem, który zakłada się najczęściej na bardzo ważne spotkania czy wydarzenia. Składa się z charakterystycznej marynarki i przedłużenia do pośladków.  Świat mody nie ma reguł i tajemnic, więc młode projektantki z Fu-Ku postanowiły stworzyć frak typowo kobiecy. Dostępne w ciemnych i pastelowych kolorach. Idealnie pasuje do spódnicy typu maxi czy dżinsów.

Zresztą zobaczcie sami!

Udało nam się otrzymać, specjalnie dla Was – naszych sympatyków dostęp do filmu promującego najnowszą kolekcje fraków od Fu-Ku.

Zobaczcie także 3 zdjęcia. My jesteśmy oczarowane, najnowsza kolekcją. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ją na żywo.

Filmik póki co jeszcze oczywiście nieoficjalny: https://vimeo.com/70877414

hasło: fraki

a także 3 przykładowe zdjęcia z sesji

 

6 7 10

Nowa kolekcja Fraków by Fu-Ku lato 2013
stylizacja: Agnieszka Jarosz
modelka: Kamila Całuch
video i montaż: Aleksandra Gronowska

Fotograf: Linda Parys (www.facebook.com/lindaparysphotography)

Share