Przesyłka kwiatowa na każdą okazję

Nic nie sprawia takiej radości kobiecie jak piękny bukiet kwiatów, a tym bardziej niespodziewanie dostarczony przez kuriera w dniu jej urodzin. Nie zawsze mamy możliwość być z jubilatem w dniu jego święta i złożyć mu życzenia osobiście. Z pomocą przychodzą kwiaciarnie internetowe, gdzie możemy zamówić kwiaty lub inne upominki na urodziny i w ten sposób sprawić komuś przyjemność.

Kwiaciarnie online

W sieci możemy znaleźć wiele kwiaciarni internetowych oferujących swoje usługi na terenie całej Polski, które dostarczają kwiaty nawet w najmniejszych miejscowościach. Portal http://e-kwiaty.pl jest polskim odpowiednikiem niemieckiego ekspresu kwiatowego http://floralieferung.de. Przesyłki kwiatowe realizowane są do większości państw na całym świecie. Ekspres kwiatowy to szybki i łatwy w obsłudze sposób na dostarczenie nie tylko kwiatów na urodziny, ale także innych prezentów, jak np: alkohole, kosze delikatesowe, biżuteria, czekoladki, perfumy i inne.

Kwiaty oraz inne produkty można zamówić na trzy sposoby:

  • przez internet
  • przez telefon
  • w kwiaciarni partnerskiej E-Kwiaty

Przy zamówieniu należy podać adres i dane dostawy oraz ewentualną treść życzeń dla odbiorcy na dołączonym bileciku. Następny krok to opłata zamówienia kartą kredytową/ przelewem na rachunek bankowy lub osobiście w jednej  ze 1100 partnerskich kwiaciarni. Zamawiający może śledzić przebieg zamówienia oraz zachować całkowitą anonimowość. Aby kwiaty zostały dostarczone na terenie Polski w dniu składania zamówienia, zamówienie należy złożyć i opłacić do godziny: 18:00 w dni robocze; 15:00 w sobotę; 12:00 w niedzielę

kwiaty-urodzinowe

Kwiatobox

Ciekawym sposobem na stworzenie oryginalnego bukietu urodzinowego jest usługa Kwiatobox. Po złożeniu zamówienia online, kwiaty są ścinane bezpośrednio przed wysłaniem, pakowane do oryginalnego opakowania i dostarczone kurierem TNT Express. Przy zamówieniu możemy wybrać gotowe bukiety urodzinowe lub stworzyć bukiet według własnych upodobań. Do tego celu służy kreator bukietu, który pozwala na wybór koloru i ilości kwiatów oraz dodatków. Na kompozycję mogą składać się np. róże, tulipany, czy gerbery. Oprócz standardowych wiązanek możliwe jest również zamówienie fantazyjnych koszy kwiatowych oraz kwiatów doniczkowych.

Kwiaciarnie internetowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Profesjonalna i szybka obsługa sprawia, że zamówimy piękne i świeże kwiaty bez wychodzenia z domu, co daje przewagę nad tradycyjnym sposobem zamówienia zaoszczędzając na czasie. Urodzinowa niespodzianka kwiatowa jest sprawdzonym sposobem na sprawienie komuś radości. Jeśli więc chcesz wyrazić o kimś swoją pamięć w szczególnym dla niego dniu, a nie możesz zrobić tego osobiście, skorzystaj z usług internetowych kwiaciarni. To zdecydowanie dobry wybór.

Materiały prasowe

Share