Push-up do zadań specjalnych

Na rynku istnieje bardzo wiele różnych rodzajów staników. Żeby wybrać ten idealny, trzeba poznać je wszystkie. Czym charakteryzują się biustonosze push-up?

Push-up to stanik, który podnosi piersi i zbliża je do siebie. W modzie na stałe zadomowił się w latach 90tych ubiegłego stulecia i od tego czasu zaskarbił sobie sympatię tysięcy kobiet na całym świecie. Łatwo go rozpoznać – ma wbudowaną lub wyciąganą wkładkę, która optycznie powiększa biust. Takie staniki są wielokrotnie bogato zdobione, bowiem nosi się je przede wszystkim na ważne wyjścia. Takie biustonosze idealnie sprawdzają się także jako bielizna erotyczna.

140386971093296600

Dla kogo push-up?

Wbrew powszechnej opinii, push-up nie jest dobrym wyjściem dla kobiet o bardzo małym biuście i został pomyślany przede wszystkim o kobietach, których miseczki są średnie. Mniejsze piersi po prostu nie wypełnią takiego stanika, większe będą zaś niezbyt estetycznie się z niego wylewać. Push-up najatrakcyjniej będzie wyglądał w miseczce od B do D, czasem E. Przy większych piersiach jego ciężar może okazać się zbyt duży. Ponadto, te eleganckie staniki opierają się zazwyczaj na wąskich paskach i ramiączkach, nieodpowiednich dla pań o bardziej bujnych kształtach.

Biustonosze push up pomagają wymodelować sylwetkę i nadać jej bardzo kobiecego, seksownego kształtu. Dlatego najlepiej wyglądają ubrane do eleganckich, kobiecych kreacji. Są niezastąpione do eleganckich wieczorowych sukien z głębokim dekoltem, sukienek kopertowych i obcisłych bluzeczek – nawet tych bez dekoltu, ponieważ pięknie powiększają biust. Takie ubranie jest niezwykle sexy, z dużego push-upa wypada więc zrezygnować w pracy, na ważnym spotkaniu czy podczas rodzinnej uroczystości przy stole.

Jak wybrać stanik

Jeżeli chodzi o kolory i wzory, projektanci wykazują się naprawdę sporą inwencją i wszystko zależy od naszego gustu. Warto jednak zastanowić się przez chwilę, jakiego modelu potrzebujemy. Naprawdę spory wybór znajdziemy w sklepie internetowym NeverShy.pl, a co za tym idzie w bardzo atrakcyjnych cenach. Po pierwsze, upewnijmy się, że miseczka jest wystarczająco głęboka – konieczność upewniania się co chwila, czy piersi na pewno są na swoim miejscu to nic przyjemnego. Zbyt mała miseczka sprawi też, że biust będzie mało atrakcyjnie wylewać się ze stanika. Biustonosze push-up muszą być bardzo dobrze dopasowane na pasku z tyłu i pomiędzy piersiami, tzn. ściśle przylegać do skóry. W innym przypadku cały stanik straci swój niezwykły efekt.

Wypełnienia tego typu staników są różne, zazwyczaj bawełniane. Niekiedy gąbki są wszyte, co daje nam pewność, że nie będą poruszać się w trakcie użytkowania. Z drugiej strony, wyciągane miseczki pozwalają na lepsze dopasowanie biustonosza – jeśli więc należysz do kobiet, których wielkość piersi mocno zmienia się w ciągu miesiąca, może to okazać się dla ciebie najwygodniejszym rozwiązaniem.

Powiększone i wyeksponowane piersi sprawiają, że cała sylwetka nabiera bardziej kobiecych kształtów. Zakładanie staników push-up to jeden z najlepszych sposobów na przyciąganie męskich spojrzeń i wzbudzania zazdrości u kobiet. Sprzedawane zazwyczaj w parach z dopasowanymi majtkami zamieniają się w ekskluzywna bielizną, idealną na zakończenie randki.

Share