RabbitRabbit – Inspiracje!

BIEGNIESZ, BIEGNIESZ, BIEGNIESZ, ile sił w nogach, patrzysz za siebie…coś słyszysz, coś się zbliża, coś tam jest…boisz się, tak bardzo się boisz, pot spływa Ci po twarzy, po rękach, płaczesz, drżysz… słychać bicie serca…to Ty? Czy to coś za drzewami? Twój strach?

RabbitRabbit (3)

Jesteś sama. Opuszczona. Niezrozumiana. Dziewczyna  znikąd. Uciekasz. Sama nie wiesz, przed czym, coś każe Ci biec. Uciekasz. Czujesz, że tam dokąd biegniesz, będzie Ci lepiej, będziesz wolna. Tu nikt Cię rozumiał. Ograniczenia, brak wyobraźni, marazm, nuda. To nie dla Ciebie. Uciekasz. Masz marzenia. Jesteś silna, odważna i wyjątkowa. Musisz tylko to w sobie dostrzec, zobaczyć, odszukać.  Czujesz, że taka właśnie jesteś, dlatego uciekasz…przed tym co stare, skostniałe i znane. Przed smutną przeszłością. Ty nie chcesz tak dalej żyć. Zabrałaś ze sobą tylko JEGO. Twojego Czerwonego Królika. Twojego przyjaciela. Tylko on trzyma Cię przy życiu, tylko on wskaże Ci drogę…

RabbitRabbit (2)

Każdy z nas jest inny. Ma własne pragnienia, potrzeby, a nie rzadko i problemy, których często doświadczamy w samotności, poza zasięgiem innych, otaczających nas ludzi, poza granicami ich zrozumienia.
Każdy z nas jest wyjątkowy. Mamy własne poczucie estetyki, każdy najdrobniejszy element świata w którym żyjemy wartościujemy na swój indywidualny sposób.
Mamy różne wyobrażenie piękna, kobiecości, smaku. Dlaczego mielibyśmy się tego wstydzić? Dlaczego mielibyśmy zamykać się w ściśle określonych ramach ideałów stworzonych przez współczesną rzeczywistość?

W świecie wyobraźni, marzeń i tego, co kreuje nasz własny umysł jesteśmy sobą.

Każdy tworzy swoją niepowtarzalną bajkę.

Każdy tworzy swój osobisty, maleńki świat, co sprawia, że jesteśmy niepowtarzalni i piękni.

To właśnie inspiruje twórców marki RabbitRabbit. Indywidualność, brak schematów, wolność, niezależność.

Pragniemy dać każdemu szansę na wyrażanie siebie poprzez ciekawe, niestandardowe wzory, pomysły na wyjątkowe, spersonalizowane kreacje i stylizacje.

RabbitRabbit (4)

Marka RabbitRabbit powołana została do życia by budzić w ludziach radość i poprzez modę wywoływać pozytywne emocje.

Inspiracje czerpiemy ze świata bajek i baśni, gdzie niemożliwe staje się możliwe, gdzie magia przeplata się z rzeczywistością, gdzie teatr igra z życiem codziennym .

Nie podchodzimy do mody bardzo poważnie. Jesteśmy świadomi obowiązujących trendów, ale uważamy, że moda powinna bawić, sprawiać ludziom radość, pokreślać ich indywidualizm. Śmiało łączymy nasz oryginalny styl, z tym co proponują światowe wybiegi, nie boimy się eksperymentować i podążać własną, wytyczoną drogą.

RabbitRabbit (1)

Stawiamy na doskonałe krawiectwo, jakość produktu I uczciwość.
Krój jest kobiecy, zabawny, czasem ekscentryczny, niepokojący, ale zawsze wywyłuje pozytywne emocje i uśmiech na twarzy. I wciąż to są proste formy, proste fasony I proste wzory z lekkim “przymrużeniem oka”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, poznać nasze pomysły i projekty, które proponujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu : https://www.facebook.com/rabbitrabbitfashion

Polub na Facebooku RabbitRabbit:

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą oficjalną stroną internetową : https://rabbitrabbit.fashion/
Z pozdrowieniami, RR TEAM

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W tym sezonie większość domów mody proponuje biel w wydaniu…