Razem czy osobno? Skomponuj bransoletkę!

Podziel się myślą #OneForMeOneForYou

Uwielbiasz dzielić się miłością i rozprzestrzeniać dobro wokół siebie? Możesz wyrazić swoje emocje komponując bransoletkę zawieszkami z nowej kolekcji. Marka Nomination Italy przygotowała coś dla miłośników sportu i zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Kolekcja Japan to nic innego, jak motywy kojarzące się z krajem kwitnącej wiśni. Znajdziemy zawieszki z kocią figurką maneki neko, ninją, gejszą, kwiatem lotosu czy drzewkiem Bonsai. Dla kibiców i aktywnych sportowców znajdą się dyscypliny takie, jak sumo, karate, koszykówka, siatkówka czy boks.

Nomination Italy bransoletka

Możesz rozpocząć letnią przygodę z kolekcją Summer Time i jej odsłoną w różowym złocie. Zawieszki z palmą, ananasem, mapą, walizką… pakuj się i wyrusz w podróż z Nomination Italy. My już myślimy o wakacjach patrząc na te bransoletki.

Nomination Italy bransoletka
Nomination Italy bransoletka

Bransoletki z kolekcji Composable wykonane są ze stali szlachetnej łączonej ze złotem 18K, z różowym złotem 9K oraz srebrem 925. Wykorzystaj wiosnę i lato do aktywnego spędzania czasu i wyraź to w ciekawy sposób zachęcając innych do tego samego.

Nomination Italy bransoletka
Nomination Italy bransoletka

Biżuteria Nomination Italy dostępna jest w salonach jubilerskich w całej Polsce oraz na stronie labizu.pl Podstawa bransoletki od 59 zł, elementy ze złotem 18K/srebrem od 79 zł

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Skaner ręczny Zebra ds2208 pozwala na odczytanie kodów kreskowych zarówno…