Realcaja z Targów 2014

DNI URODY I SPA
kosmetykimakijaz
12 i 13 kwietnia 2014 roku we wrocławskiej Hali Stulecia odbyła się III edycja targów kosmetyczno-fryzjerskich DNI URODY I SPA – “poczuj piękno”. Było to wyjątkowe wydarzenie dla tych, którzy działają w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej. Poza profesjonalistami, na targi mogli przybyć wszyscy, którzy byli chętni dowiedzieć się czegoś więcej oraz skorzystać z darmowych porad kosmetycznych oraz fryzjerskich.

Poza kreowaniem wizerunku własnej marki, właściciele oraz przedstawiciele specjaizujący się w kosmetyce i fryzjerstwie mieli możliwość podzielenia się nowościami w technologiii i sztuce upiększania oraz własną nabytą wiedzą i doświadczeniami. Głównym celem organizowania tego typu targów była profesjonalizacja szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej oraz wellness i spa.
Ponadto, podczas targów zorganizowane zostały spotkania i wykłady dla profesjonalistów, w tym między innymi:

III Konferencja Dni Urody i Spa – program seminaryjno – wykładowy, połączony w profesjonalnymi pokazami prowadzonymi przez uznanych specjalistów w ramach dwóch paneli: kosmetycznego i fryzjerskiego.

II Kongres Makijażu – tematem wiodącym był “Makijaż różnych typów oczu”

oraz

Konferencja Podologiczna – spotkanie wziązane z wysokim zapotrzebowaniem specjalistów na poszerzenie wiedzy z zakresu profilaktyki i leczenia stóp.

Każdy uczestnik wyżej wymienionych Konferencji i Kongresu otrzymał certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Odwiedzający targi mieli nie lada atrakcje, gdyż w ciągu tych dwóch dni miało miejsce wiele konkursów i pokazów. Były to między innymi: II Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek, I Mistrzostwa Polski Kosmetyczek i Kosmetologów, “Szkoła Mistrzów: DNI URODY I SPA” w kategorii Kosmetyka i Fryzjerstwo oraz Konkurs Targowy dla Wystawców “Perły Dni Urody i Spa”. Co więcej, zorganizowane zostały pokazy kosmetyczne i fryzjerskie oraz sprzedaż profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz akcesoriów, których nie znajdziemy w zwykłych sklepach.

Goście mogli skorzystać z porad kosmetologów, stylistów i fryzjerów. Co więcej, mogli oni także skorzystać z ich usług. Na stanowiskach profesjonaliści oferowali między innymi zabiegi termlifting’u, masaże dłoni. Kobiety mogły pozwolić sobie na makijaże permamentne jak i tradycyjne – na codzień.

BIŻU-TIME EXPO

BIZu
W tym samym czasie, w tym samym miejscu odbywały się targi biżuteryjne BIŻU-TIME EXPO. Była to jedyna profesjonalna impreza targowa dedykowana branżom: jubilerskiej, zegarkowej i kamieni szlachetnych. Wydarzenie to było odpowiedzią na zapotrzebowanie na dolnośląskim rynku na prezentację marek, produktów i usług jubilerskich oraz zegarmistrzowskich.

Targi Biżuterii Tradycyjnej i Artystycznej to była także możliwość do wymiany doświadczeń profesjonalistów, do tworzenia nowych kontaktów. Organizatorzy targów zapewnili także nietypowe atrakcje dla wystawców i gości. Były to między innymi:

Pokazy produkcji biżuterii
Konkurs dla odwiedzających
Strefa prezentacji nowości branżowych
Wykłady i warsztaty

Wystawa biżuterii z dawnych czasów

Bezpłatna wycena biżuterii
Porady specjalistów

Goście uczestniczący w targach mogli także zakupić biżuterię po promocyjnych cenach.

Zarówno DNI URODY I SPA jak i BIŻU-TIME EXPO były niezwykłą możliwością rozwoju profesji oraz poznaniem ich tajników przez zaciekawionych gości.

Barbara Jańczak

kategoria – ważne wydarzenia
tagi: wrocław, targi, dni urody i spa, biżu-time expo, kosmetyka, fryzjerstwo, biżuteria

Share