Suknie ślubne Rue De Seine kolekcja „Nomadic Love” 2016 w Polsce!

Rue De Seine prezentuje swoją najnowszą kolekcję „Nomadic Love” po raz pierwszy w Polsce! Masz niezwykłą okazję, aby założyć na swój ślub, suknie ślubną nowozelandzkiej Projektantki! Suknie dostępne są wyłącznie w Atelier Lawenda w Gdyni.
Rue De Seine Nomadic Love 2016 Zeppelin Gown

Suknie ślubne Rue De Seine

Atelier Lawenda powstało z zamiłowania i pasji do pięknego stylu bohemy. W ostatnich latach styl ten stał się bardzo popularny na całym świecie, ale także w Polsce. W naszym kraju, przyszłe Panny Młode od dawna poszukiwały oryginalnych, zwiewnych i przepięknych sukien ślubnych w stylu boho czy vintage. Dla wielu z nich podróż do innego państwa, a tym bardziej kontynentu w poszukiwaniu tej jedynej sukni ślubnej, było nieosiągalne. Na szczęście to się zmieniło i suknie będą dostępne w Polsce!

Rue De Seine Nomadic Love 2016 Luna Gown

Nowozelandzka projektantka i ambasadorka marki Rue De Seine, Michele Corty stworzyła piękną kolekcję „Nomadic Love” z myślą o Pannie Młodej, która jest romantyczna, a w dniu ślubu chce wyglądać oryginalnie i nietypowo. Która ceni sobie kobiecość i jednocześnie naturalność. Propozycje są dla współczesnej, pewnej siebie Panny Młodej, która szuka sukni ślubnej nietuzinkowej, jedynej w swoim rodzaju. Kolekcja inspirowana jest paryską dzielnicą Saint-Germain-des-Prés, która idealnie odzwierciedla styl prezentowanych projektów.

Rue De Seine Nomadic Love 2016 Mackenzie Gown

Cała kolekcja liczy 26 sukien ślubnych. W Atelier Lawenda w Gdyni dostępnych będzie 7 sukien. Jest oczywiście możliwość zamówienia, każdego projektu z kolekcji, który wpadnie Wam w oko!

Rue De Seine Nomadic Love 2016 Zara Gown2

Jeśli poszukujesz sukni subtelnej, kobiecej i jednocześnie odważnej niezwłocznie udaj się do Atelier Lawenda w Gdyni, aby przymierzyć suknie z nowej kolekcji Rue de Seine. Suknie szyte są na miarę dla każdej przyszłej Panny Młodej z najwyższych jakościowo materiałów sprowadzonych prosto z Francji.

Takich sukien nie znajdziecie nigdzie indziej w całej Polsce!

Obejrzyj zdjęcia z lookbooka (kliknij, aby powiększyć)

Suknie z kolekcji Nomadic Love dostępne w Atelier od października 2015 r.
Polub na Facebooku Atelier Lawenda:

www.atelierlawenda.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czym najchętniej się zajadamy w obiadowej porze? Czy współczesna polska…