Samolotem na zakupy

Bardzo popularne są ostatnio tzw. city break – weekendowe wycieczki do jednego z europejskich miast. Często celem takiej podróży są zakupy. Samolotem na zakupy

Jak szybko zorganizować sobie weekend


Organizacje wycieczki zaczynamy oczywiście od przeglądania przewodników i długiego szperania w Internecie. Jeśli wybieramy się na zakupy, dobrze jest przygotować listę miejsc, do których chcielibyśmy zajrzeć. Oczywiście trzeba też zająć podróżą i noclegiem. Tu pomocne mogą nam być dwa portale: booking.com i sky4fly.net. Booking.com to bardzo rozbudowana baza hoteli z całego świata – dzięki opiniom i ocenom innych klientów możemy mieć lepsze rozeznanie i wybrać takie miejsce, które będzie spełniało nasze oczekiwania. Tanie latanie pomoże nam zorganizować sky4fly.net. Ta strona jest specjalnie zaprojektowaną przeglądarką lotów – dzięki niej znajdziemy i kupimy bilety w wybranym przez nas terminie, w najrozsądniejszej cenie. Nie będziemy musieli porównywać kilkunastu stron różnych przewoźników, sky4fly.net od razu znajdzie oferty różnych linii lotniczych i pozwoli nam zaplanować podróż tam i z powrotem oraz kupić potrzebne ubezpieczenia.

Dokąd wybrać się na zakupy?


Prawdę mówiąc, w każdym z większych europejskich miast zrobimy zakupy i spędzimy czas zupełnie wyjątkowo, zwiedzając przy okazji co nieco. Jeśli nasze myśli kierują się w stronę Włoch, warto pomyśleć o Toskanii – znajdziemy tam kilka outletów, które w niższych niż regularne cenach, oferują produkty takich marek jak Yves Saint Laurent, Prada czy Stella McCartney. Dla wielbicieli projektantów, to będzie prawdziwa gratka. Dobrym tropem jest też Londyn i jego słynna Oxford Street, na której znajdziemy około 300 sklepów. W tym flagowe angielskie marki ze średniej półki – Topshop, River Island, a także sklep amerykańskiej sieci Victoria’ s Secret z olbrzymim wyborem bielizny i kosmetyków. Będąc w Londynie nie sposób ominąć także Portobello Road – ulicy, na której kupimy wszelakiej maści zabytkowe przedmioty, na przykład piękną biżuterię.

Może Paryż? Samolotem na zakupy

Jedną z europejskich stolic mody jest także Paryż. Oczywiście można w nim zostawić dosłownie tysiące złotych w butikach Chanel i Diora. Jeśli jednak mamy trochę mniejszy budżet, warto wstąpić do słynnych domów handlowych – na przykład Lafayette oraz Printemps. Kupimy tam nie tylko ubrania czy kosmetyki. Piękne przedmioty związane z wyposażeniem domu, który Paryżanki potrafią urządzić najpiękniej.

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Uwaga! Zbliża się nieprawdopodobna, najbardziej zaskakująca impreza modowa jakiej jeszcze…