Santorini – wyspa na której zawsze świeci słońce

18 wyjątkowych marek, najlepsi polscy projektanci, bajkowy klimat Santorini i Krety, a w roli modelki redaktor naczelna Law Business Quality Ilona Adamska. Przed Wami nasza najnowsza sesja zdjęciowa zrealizowana pod koniec roku w słonecznej Grecji. Za aparatem Dorota Czoch.

– To był jeden z tych wyjazdów, których nigdy się nie zapomina. Cieszę się, że wraz z zaprzyjaźnionymi z naszą redakcją firmami mogłam stworzyć eleganckie stylizacje i zaprezentować je naszym Czytelnikom. Wierzę, że będą one źródłem inspiracji dla wielu Pań. – powiedziała po sesji Ewa Nierzwicka, stylistka.

– Chciałabym podziękować wszystkim firmom, które wzięły udział w naszym projekcie. Zaprezentowaliśmy w Grecji stroje i dodatki najlepszych polskich projektantów i firm odzieżowych. Biżuteria, torebki, buty dodały klasy i szyku naszym wyjątkowym stylizacjom. Warto wspierać polskie firmy, zwłaszcza małe, które dopiero stawiają pierwsze kroki z modowym biznesie. Wierzę, że jeszcze niejedna wspólna sesja przed nami. –  dodała Ilona Adamska, pomysłodawczyni sesji, modelka.

MARKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W PROJEKCIE: 

www.goldpoint.com.pl

www.annacichosz.pl

www.mariaciesielska.com.pl

www.tressore.pl

www.jewels-co.com/en

www.martabanaszek.pl

www.nattylooker.com

www.ulmani.pl

www.torebki-fabiola.pl

www.martafeliks.pl

www.bohou.pl

www.wojewodzic.com.pl

www.swarovski.com

www.myness.pl

www.jubilersezam.pl

www.kochoptical.pl

www.kumazu.pl

www.glamcreative.pl

Zdjęcia: Dorota Czoch
Asystent fotografa: Krzysztof Czoch
Modelka: Ilona Adamska
Stylizacja: Ewa Nierzwicka
Make-up: Aleksandra Kozibąk

Share