Sarah Jessica Parker została twarzą kolekcji Intimissimi

 POCZUJ MOC UWODZENIA Z INTIMISSIMI

Sarah Jessica Parker została twarzą nowego modelu biustonosza balkonetka  w sezonie Jesień/Zima 2018/2019

Prawdziwa moc kobiecej zmysłowości ma swoje źródło w sposobie, w jaki traktujemy siebie. Pochodzi z akceptacji tego, jakie jesteśmy i przekonania, że wolność to możliwość wyboru:  jak chcemy kochać, uwodzić i w jaki sposób osiągnąć sukces. Pozostając przy tym w zgodzie ze sobą.

 “Nessuno mi può giudicare”(„Nikt nie może mnie oceniać”)

blisko 50 lat temu śpiewała Caterina Caselli. To właśnie to hasło zainspirowało Intimissimi do stworzenia nowej kampanii reklamowej, która już niebawem obiegnie cały świat.

Dokładnie w 20 rocznicę emisji pierwszego odcinka kultowego serialu „Sex w wielkim mieście”

Intimissimi postanowiło celebrować kobiecą moc uwodzenia wspólnie z jego gwiazdą – Sarah Jessicą Parker. Ta wyjątkowa bohaterka najnowszej kampanii marki jest silną kobietą, która zawdzięcza swój sukces inteligencji, charyzmie i niebywałej, wrodzonej zmysłowości.

Marka Intimissimi, która od lat stoi po stronie autentycznej i naturalnej kobiecości, wspólnie z Sarah, która każdego dnia udowadnia, że można osiągnąć sukces, pozostając sobą, opowiada współczesną historię o mocy uwodzenia. Jest to opowieść o prawdziwej kobiecie, która zna swoją wartość,  kocha siebie i ma wolność wyboru. Silny komunikat, który niesie pozytywny przekaz  i któremu towarzyszy prosta, ale niezwykle elegancka stylizacja – idealna zarówno na dzień,  jak i na noc, dzięki której każdy moment staje się wyjątkową okazją.

W kampanii Intimissimi, Sarah Jessica Parker poprzez swój unikalny i niepowtarzalny styl na nowo odkrywa sztukę uwodzenia. W naturalny dla siebie sposób przechadza się ulicami Nowego Jorku ubrana w nowy model koronkowego biustonosza balkonetka z wypełnieniem, który pięknie podkreśla i eksponuje dekolt.

W ten sposób marka podkreśla siłę kobiecości i moc uwodzenia. W dyskretny sposób udowadnia, że bielizna jest integralną częścią każdej stylizacji. Czarna, jedwabna pidżama w połączeniu z częściowo odsłoniętym biustonoszem doskonale wpisuje się w najnowsze trendy sezonu, a przy tym pozwala każdej kobiecie eksponować swoją kobiecość w jej własny, indywidualny sposób.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Już w najbliższą sobotę i niedzielę (29-30 września, w godz.…