Od XIV wieku gorsety towarzyszą w naszym życiu. Z biegiem lat jednak zmienił się sposób jego wykorzystywania, jednak  jego zadanie nie uległo szczególnym zmianom. Gorset  uwydatnienia biust, podkreśla i wysmukla linie tali.  Dawniej  gorset był jednym z podstawowych strojów, jakie nosiły kobiety. Dziś zakładamy je tylko na wyjątkowe okoliczności,  nierzadko jest elegancką częścią bielizny.

W dzisiejszych czasach, kobiety  zdają sobie większą sprawę ze swojej kobiecości. Chcą podkreślić swoje atuty i przyciągnąć spojrzenie mężczyzny. Czy macie już gorset w swojej garderobie?

Każda kobieta, powinna mieć przynajmniej jeden gorset w swojej szafie.  Firma Baboosh. pl  w swojej ofercie ma kilka rewelacyjnych gorsetów. Każdy seksowny i zmysłowy idealnie podkreślający figurę.   Odnajdziecie, słodki gorset dla landrynkowej dziewczyny.  Ozdobny, stworzony na wzór gorsetów Mari Antoniny.  Warto zwrócić uwagę na, Gorset Pigalle Morticia WHAT KATIE DID, którego nazwa nawiązuje do najsłynniejszego i najbardziej rozpustnego miejsca w Paryżu – Placu Pigalle.   W każdym momencie mozesz poczuć sie jak gwiazda i założyć gorset Carmen Electry!

Który wpadł Wam w oko?

Więcej na

www.baboosh.pl

https://www.facebook.com/butik.baboosh

babaosh2 babosh1 babosh3 babosh4 babosh5 babosh6

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
22 czerwca 2013 o godzinie 17:00 odbędzie się II edycja…