Sesja 83-letniej modelki!

Carmen Dell’Orefice to najstarsza i najbardziej znana modelka na świecie! Pomimo swoich 83-lat nadal intensywnie pracuje i wygląda znakomicie. Kiedyś, w jednym z wywiadów wspomniała, że za jej wygląd odpowiada seks z miłości, ponieważ zbliżenie nie zna wieku! Karierę zaczęła w latach 40-stych XX wieku, mając 15 lat.

Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (7)

W 1946 roku zadebiutowała na okładce amerykańskiej edycji Vogue’a. Jest jedną z ulubionych modelek takich projektantów, jak: Carmen Marc Valvo,  Donna Karan, Thierry Mugler, Christian Dior, Jean-Paul Gaultier, Moschino. Pojawiała się na wybiegach na całym świecie. Ikona mody i legenda modelingu tym razem pojawiła się w sesji nowego katalogu meksykańskiego domu towarowego El Palacio de Hierro, promującego jesienno-zimowy sezon 2014/2015. Na zdjęciach u jej boku pojawił się przystojny Jona Kortajarena, który wcielił się w rolę fotografa. Zdjęcia są autorstwa Deana Isidro.
Jak podobają Wam się zdjęcia? Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (11)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (3)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (1)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (2)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (5) Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (6)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (8)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (9)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (10)Carmen Dell'Orefice Jon Kortajarena (4)

Share