Siła prostoty w MOLTON

Minimalizm dla jednych jest filozofią, dla innych wyrazistym trendem. Niezależnie od punktu widzenia to propozycja dla kobiet, które mają wobec mody wysokie oczekiwania. Odpowiedzią na nie są nowości z kolekcji MOLTON na sezon WL2017.

Kobiecość w czystej formie

Seria beżowych modeli wizytowych od MOLTON to alternatywa dla krzykliwych nowinek jednego sezonu. Wyróżnia je prostota i mistrzowski fason. Ten styl szczególnie dobrze wypada w total looku. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na prostą sukienkę czy kostium złożony z bluzki i szerokich spodni stworzysz ultrakobiecą stylizację.

Urok detalu

Minimalistki uwielbiają ponadczasową klasykę i nieoczywiste niuanse. Tym większą niespodzianką są nowe modele od MOLTON, które zaskakują prostymi pęknięciami na szwach rękawów. Takie wykończenie samo w sobie jest wystarczającą ozdobą. Jeżeli jednak chciałabyś dodać swojej stylizacji więcej blasku, postaw na wyrazistą, srebrną biżuterię.

Nude is new black

Jeszcze w XIX wieku kolor ecru i beżowy oznaczał tę samą barwę. Służył jako określenie naturalnych tkanin, jeszcze przed farbowaniem. Nie bez przyczyny nazywa się go też drugą skórą. Beż jest dyskretnym kolorem, nie dominuje i nie przytłacza kobiecej urody. Możesz bez trudu wtopić się w tłum i bądź pewna, że wyłowią cię z niego zachwycone oczy.

Więcej na www.molton.pl

 

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Korek jest materiałem, który już od dłuższego czasu w aranżacji…