Słowiański,,jedwab” len w odsłonie czterech pór roku

Patronat medialny Feszyn.com

Estera Grabarczyk i Katarzyna Kolczyńska Niemierowska kolejny raz przygotowały niezwykły pokaz mody. W ubiegłym roku odbył się pokaz Projektu słowiański ,,jedwab” -len w innej odsłonie o którym przeczytacie TUTAJ !  W tym roku w kwietniu możemy zobaczyć ponowną część tego projektu. Tym razem Słowiański,,jedwab” len w odsłonie czterech pór roku.

słowiański jedwab

Wydarzenie odbędzie się w Zamku Książ w Wałbrzychu 17 kwietnia o godzinie 17.30. Głównym celem projektu jest zapoznanie zaproszonych gości z pięknym rejonem, z oryginalnym potencjałem twórczym i promocja eko odziezy.

Cel projektu
1/ Kobieta szczęśliwa to kobieta spełniona, dobra matka i żona, skrupulatna i obowiązkowa pracownica, oddana przyjaciółka. To kobieta angażująca się w życie rodzinne i społeczne. Każda kobieta chce mieć 5 minut dla siebie. Chcemy pokazać, że modelką można być w każdym wieku.
2/ Len – len to zdrowie. Dolny Śląsk był potęga w tej dziedzinie. Należy to pokazać i odbudować. Głównym sponsorem kolekcji lnianej w pokazie ,,Maki ”był Świat lnu .
Tak będzie i tym razem -firma dostarczyła len na uszycie całej kolekcji

Podczas pokazu pojawi się gość specjalny, o tym już niedługo!

Projekt wspierają partnerzy;
Zamek Książ , Wałbrzyski Ośrodek Kultury , Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” , Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu Holka.Wintoniak, Profesjonalne Studio Urody „Jacqueline” , JR make up – Justyna Rudzińska , Kontrastowe Studio ,

Patronaci honorowi ;
Lidia Geringer de Oedenberg , Katarzyna Mrzygłocka , Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

SPONSORZY ;
Świat Lnu , Pakt Sp. z o.o. Odzież robocza i ochronna. , Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o. ,Karczma Góralska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Serwis muzyczny NME podał już pełną tracklistę do filmu "Pięćdziesiąt…