Słyszę Jak Pachniesz

2_f

SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ

To młody projekt zajmujący się realizacją przedsięwzięć związanych z szeroko rozumianą kreacją w tym nowatorskimi rozwiązaniami modowymi. Celem projektu, jest tworzenie intrygujących form i obrazów silnie oddziałujących na wyobraźnię. Poszukując inspiracji i nowych środków wyrazu chętnie podejmujemy twórczą współpracę z muzykami, angażując się w ciekawe artystyczne inicjatywy. Tworząc projekty zarówno modowe jak i związane z dziedzinami takimi, jak fotografia czy szeroko rozumiane nowe media poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań. Staramy się aby nasze realizacje posiadały rys sztuki wysokiej, intrygowały niuansami, skupiały uwagę odbiorcy i nie pozostawiały go obojętnym.

Pierwsze duże przedsięwzięcie SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ stanowi pół-sportowa kolekcja ubrań 01.CHEMIA OGÓLNA. Formy odzieży podkreślają charakterystyczne punkty sylwetki kobiecej oraz męskiej. Ubrania stworzone zostały z najwyższej jakości tkanin o różnej grubości oraz miękkości, sensualnie działających na ludzkie ciało. Całość uzupełniają nadruki, nawiązujące do tematu przewodniego kolekcji, zawierające informację o wpływie związków chemicznych na stan emocjonalny i fizyczny człowieka np.:

ZAPACH KOBIETY
Estratetraenol C19H24O
– ZWIĘKSZA STAN SKUPIENIA MĘŻCZYZN
– ZWIĘKSZA TEMPERATURĘ SKÓRY MĘŻCZYZN
– ZMIENIA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODDECHÓW I BICIA SERCA
– WZMACNIA POZYTYWNY NASTRÓJ MĘŻCZYZN W KAŻDEJ SYTUACJI
– SKRACA CZAS SNU MĘŻCZYZN

Współpraca z małymi zakładami krawieckimi oraz lokalnymi wykonawcami umożliwia czuwanie nad każdym etapem produkcji w celu uzyskania najwyższej jakości efektu końcowego.

Facebook https://www.facebook.com/pages/Słyszę-Jak-Pachniesz/48006910875110

Adriana Myśliwiec

01 bluzka transparentna 01 chemia ogólna 01.sukienka 1 bielizna 1_f 3 b 600 3bielizna bluza 01_f bluza01_4 bluza02_f bluzka 01 kask spódnica 02_2 tshir 02_3 tshirt01 t-shirt01_f tshirt02_f tshirty 01 02

Share