Sofitel Fashion Show z pokazem Agnieszki Światły i Dominiki Młyńczak

Sofitel Fashion Show to pierwsza edycja pokazu mody, który kreuje ideę spotkania środowiskowego na styku sztuki i biznesu. W tej edycji będziemy mogli podziwiać kreacje znanych wrocławskich projektantek – Agnieszki Światły oraz Dominiki Młyńczak, których prace mają wartość nie tylko rynkową, lecz również artystyczną.

SOFTEL KONKURS

Podczas wydarzenia zaproszeni goście będą mogli nie tylko podziwiać wrocławskie projektantki, lecz również posłuchać koncertu młodego saksofonisty, Karola Wieczorka. Organizatorzy przeprowadzą również dwa wywiady z przepięknymi i pełnymi sukcesów prelengentkami; jedną z nich jest blogerka modowa Cookish Stylish, a drugą właścicielka kliniki medycyny estetycznej Coramed – Dagmara Szewczyk. Na zaproszonych gości będzie tez czekać wiele nagród i niespodzianek od Partnerów.

SFShow zdjecie 1 Skąd pomysł na event?

Sofitel jest marka pozycjonowaną w segmencie hoteli luksusowych. To co odróżnia Nas od innych marek to m.in. przywiązanie do mody, która towarzyszy nam na codzień. Wiele naszych hoteli projektowanych jest przez światowe sławy architektury oraz dekoratorów wnętrz, takich jak: Didier Gomez, Jean Nouvel, Christian Lacroix czy Kenzo Takada. Na stałe w schemat naszej działalności wpisane są właśnie tego typu eventy, które chcemy wspierać – mówi PR Manager hotelu, Marta Skrzypek.

SFShow zdjecie 3

Jednym z Naszych Partnerów podczas wydarzenia są Wensujanki – społeczność, która ma dawać inspirację, pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dostarczać nowe pomysły i uczyć podstaw funkcjonowania w świecie biznesu. Swoje wsparcie i wkład w organizację całego przedwsięwzięcia miała Paulina Kiryk – kilkuletnia koordynatorka Wenusjanek, która chętnie wspiera działania promujące kobiety sukcesu.

„Sofitel Fashion Show”

18 czerwca, godzina 18:30

Hotel Sofitel Wroclaw Old Town.

SFShow zdjecie 2

***

Sofitel – to najbardziej prestiżowa marka sieci hotelowej Accor i jedna z najbardziej ekskluzywnych na rynku międzynarodowym. Nowe oblicze luksusowej gościnności, przywilej przebywania w niezwykłych miejscach na całym świecie – tak najkrócej można ją scharakteryzować. Reprezentuje ona 126 hoteli w 40 krajach świata. Hotele Sofitel powstają tylko w dużych metropoliach i są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów – ludzi biznesu oraz szukających odpoczynku i relaksu turystów. Wyróżniają się klasą, wyrafinowaną elegancją, słyną z pięknych wnętrz aranżowanych przez znanych dekoratorów, stref odnowy biologicznej na najwyższym poziomie, restauracji dla smakoszy czy w niektórych przypadkach centrów dla golfistów. W Polsce hotelami marki Sofitel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym.

Odkryj Sofitel na www.sofitel.com

Patronat medialny Feszyn.com

Share