Spektakularne długie włosy w 30 minut

Masz krótkie i rzadkie włosy, które często stają się oklapnięte? Wolisz ukrywać się w domu, niż wyjść do ludzi, bo wygląd fryzury zaniża Twoją samoocenę? Zapomnij o słabych pasmach i problemach z utrzymaniem porządku na głowie. Piękne długie włosy możesz nosić już teraz, bez tracenia czasu na ich zapuszczanie. Wypróbuj najnowsze metody przedłużania, które nie wymagają przesiadywania u fryzjerów. Prezentujemy doczepy dostosowane do zakładania w domowych warunkach.

Taśmy do włosów, czyli metoda kanapkowa


Na arenie popularnych technik przedłużania włosów, jedno z pierwszych miejsc zajmuje metoda Tape-in. O jej powodzeniu decydują takie kwestie, jak: stosunkowo niska cena, adekwatna do jakości usługi oraz jej trwałości. Włosy na taśmie kupuje się w zestawach albo na sztuki, ale zalecane są komplety z większą ilością pasm. Żeby efektownie zagęścić i wydłużyć włosy, trzeba się liczyć z koniecznością użycia trzech zestawów mieszczących ok. 60 sztuk. Kiedy efekt nie musi być aż tak niesamowity, wystarczy jedno opakowanie. Za pomocą 20 pasemek też można widocznie zmienić fryzurę i w kilkanaście minut zastąpić włosy sięgające ramion, włosami do pasa.tape-in-extensions-schoko-dunkelbraun

Metoda kanapkowa opiera się na doklejaniu pasemek zakończonych dwoma taśmami z klejem, bezpiecznym dla struktury włosów. Naturalne pasma okleja się z obu stron, dzięki czemu włosy równomiernie się przenikają, tworząc spójną fryzurę. Założenie taśm jest proste, ale żeby doczepy zostały ładnie rozmieszczone i znalazły się na tej samej wysokości, niezbędna będzie pomoc drugiej osoby. Może to być fryzjer, ale wtedy trzeba zapłacić za usługę. Polecamy zaangażować do przyklejania taśm mamę, siostrę, a nawet własnego chłopaka. Pasemka na taśmie nosi się średnio przez 5 tygodni, a po tym czasie należy je zdjąć, używając do tego specjalistycznego removera. W sklepie Rubin Extensions kupisz indyjskie włosy do przedłużania metodą Tape-in, które nadają się do kilkurazowego użytku.

Zestaw tresek do przedłużania clip-in

Doczepy na klipsie są już znane na całym świecie. Początkowo były używane na pokazach mody, kiedy modelki miały zbyt krótkie włosy, niepasujące do danej kolekcji. Szybko znalazły zastosowanie w całej branży fryzjerskiej i obecnie nosi je co druga dziewczyna. Metoda clip-in to błyskawiczny czas zakładania i wiele miesięcy radości za niewielką cenę. Pasemka wpina się we włosy celem zagęszczenia rzadszych miejsc na głowie albo wydłużenia całej fryzury. Jedyną wadą jest konieczność zdejmowania włosów przed snem. Jest to więc technika jednodniowa, którą można powtarzać codziennie, przez długi okres czasu.

blue-box-schoko-dunkel

Coraz więcej producentów pasemek clip-in oferuje włosy w kilku kolorach. Mowa nie tylko o farbowaniu ombre, ale także o wracającym do łask balejażu w trendy odcieniach. Połączenia są subtelne i pięknie skomponowane, a noszenie dopinek stanowi okazję do posiadania długich włosów. Umocowanie specjalistycznego zestawu 390 gramowego (12 tresek) trwa nie więcej, niż pół godziny. Wszystkie naturalne doczepy można stylizować tak, jak normalne włosy. Sklep Rubin Extensions jest producentem świetnych jakościowo pasemek. Mieszanki typu balejaż składają się włosów indyjskich Remy.

Oprócz opisanych metod przedłużania włosów, istnieje wiele więcej takich, z którymi poradzisz sobie sama w domu. Jest to np. technika One Piece, czyli włosy na żyłce, którą wystarczy założyć na głowę, by cieszyć się fenomenalnym efektem długich włosów. Przejrzyj ofertę sklepu Corin i znajdź profesjonalne pasemka dla siebie.

Materiał Zewnętrzny

Share