SPLENDORbyCLAUDIA for OCHNIK!

OCHNIK rozpoczyna współpracę z projektantką i blogerką Claudią Adaszewską

Stylistka, projektantka, a zarazem autorka modowego bloga Claudia Adaszewska stworzyła intrygujące projekty odzieży i dodatków do najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji OCHNIK.

– Kolekcja, która powstała specjalnie dla marki OCHNIK, inspirowana jest tym, co mnie otacza. Uwielbiam duże, tętniące życiem miasta, dlatego starałam się przemycić do moich projektów trochę streetstyle’owej  nonszalancji – zdradza Claudia Adaszewska. – Projektując, utożsamiam się z każdą rzeczą̨. Tworzę ubrania, w których sama chętnie bym chodziła i w których widziałabym inne kobiety. Mój styl, choć́ często się zmienia, jest wierny pewnym kanonom. Najważniejsze pozostaje zachowanie perfekcji w wykonaniu i formie, a także podkreślenie atutów i ukrycie mankamentów kobiecej sylwetki. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła czuć się pewnie i była świadoma swojej wartości – dodaje autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA.OCHNIK_backstage JZ 2015_Claudia Adaszewska_fot.Bartosz Mrozowski_4

OCHNIK_backstage JZ 2015_Claudia Adaszewska_fot.Bartosz Mrozowski_1

Linia odzieży i dodatków Claudii Adaszewskiej mimo nowatorskiego charakteru jest spójna
z wizerunkiem marki i harmonijnie wpisuje się w jej styl. Gratką dla wielbicieli blogerki będzie
niewątpliwie jesienny lookbook marki, w którym Claudia osobiście zaprezentuje swoje projekty. Już dziś możemy zdradzić, że zostały one oparte m.in. na połączeniu tkaniny i futra. Więcej szczegółów niebawem!
OCHNIK_backstage JZ 2015_Claudia Adaszewska_fot.Bartosz Mrozowski_2

Claudia Adaszewska jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie i autorką bloga modowego SPLENDORbyCLAUDIA. Jej stylizacje i projekty zdobywają uznanie w kraju i poza granicami. W 2014 r. magazyn „Vanity Fair” przyznał jej tytuł najlepiej ubranej osoby na świecie.

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze